placeholder
Vinna

Prísir á Fiskamarknaðinum

Seldu fyri tkr. 2483

2022-09-22 20:44 Author image
Jóanis Albert Nielsen
placeholder

 

SlagKg.Kr.Miðal prísurHægsti prísurMinsti prísur
Toskur 11.04041.301,0039,7140,5034,00
Toskur 22718.366,0030,8733,1024,10
Toskur 373018.274,0025,0328,2020,70
Toskur 42.97173.255,0024,6625,5021,50
Toskur 51.13120.694,1018,3018,6016,60
Toskur7.140184.134,0025,7926,0025,10
Hýsa 1 MSC10.492223.144,4121,2723,0018,70
Hýsa 2 MSC14.069294.223,2920,9122,9017,70
Hýsa 3 MSC22.185412.435,0718,5919,8013,60
Hýsa 4 MSC5993.056,605,107,303,00
Hýsa MSC16193,6012,1012,1012,10
Hvítingur7498.979,0011,9915,0010,00
Upsi 4 MSC15,005,005,005,00
Upsi MSC53482,309,109,109,10
Brosma 1 MSC3805.548,0014,6014,6014,60
Brosma 2 MSC7009.800,0014,0014,0014,00
Brosma 3 MSC1701.700,0010,0010,0010,00
Brosma 4 MSC22132,006,006,006,00
Brosma MSC75412,505,505,505,50
Longa 1 MSC4.951130.715,9226,4027,0022,00
Longa 2 MSC4.471117.444,0026,2727,0022,00
Longa 3 MSC1.25029.851,7823,8825,0020,00
Longa 4 MSC4339.412,0621,7323,0015,00
Longa 5 MSC88764,648,739,007,00
Longa MSC861.032,0012,0012,0012,00
Longa315,005,005,005,00
Svartkalvi 12.00473.392,0036,6238,1033,00
Svartkalvi 24.008146.784,0036,6238,1033,00
Svartkalvi 310.020366.960,0036,6238,1033,00
Svartkalvi 44.008146.784,0036,6238,1033,00
Svartkalvi912.811,9030,9030,9030,90
Svartkalvi (sek.)1.26020.160,0016,0016,0016,00
Blálonga1.52019.850,0013,0613,9012,70
Kongafiskur2.45538.504,5015,6817,8012,00
Havtaska1.72254.086,2031,4132,6028,00
Stinglaksur65110.416,0016,0016,0016,00
Lýrur345,3015,1015,1015,10
Langasporl50255,005,105,105,10
Skøta30126,004,204,204,20
Skøturavar2623.510,8013,4013,4013,40
Skrubba21115,505,505,505,50
Hávur9004.500,005,005,005,00

Vinarliga broyt tínar kennifíla - og privatlívsstillingar fyri at síggja hetta innihald

placeholder