Vinna

Prísir á Fiskamarknaðinum

Seldu fyri 638 tkr..

2026-10-28 21:47 Author image
Jóanis Albert Nielsen
placeholder

SlagKg.Kr.Miðal prísurHægsti prísurMinsti prísur
Hýsa 1 MSC541.625,4030,1030,1030,10
Hýsa 2 MSC42112.256,9229,1029,1029,10
Hýsa 3 MSC52914.341,3227,1027,1027,10
Hýsa 4 MSC76763,5610,1010,1010,10
Hýsa MSC112,0012,0012,0012,00
Toskur 131715.542,5649,0649,2048,60
Toskur 278637.735,2048,0148,2046,00
Toskur 360924.584,0440,3541,2037,50
Toskur 442014.344,9234,1935,2030,00
Toskur 51182.570,2821,7124,2020,00
Hvítingur5207.228,0013,9013,9013,90
Upsi MSC4509.900,0022,0022,0022,00
Brosma40200,005,005,005,00
Skeggbrosma80400,005,005,005,00
Longa10.575288.340,0027,2728,7023,90
Blálonga5.400142.550,0026,4028,0023,00
Kongafiskur40724,0018,1018,1018,10
Havtaska57524.725,0043,0043,0043,00
Kalvi 3172.061,00121,24123,00120,00
Kalvi 4302.100,0070,0070,0070,00
Reyðsprøka43214.859,0034,4034,5012,00
Tunga27516.225,0059,0059,0059,00
Lýrur401.670,0041,7541,7541,75
Skøta40320,008,008,008,00
Skøturavar1602.800,0017,5017,5017,50
Skrubba45247,505,505,505,50
Høgguslokkur40320,008,008,008,00
placeholder

Vinarliga broyt tínar kennifíla - og privatlívsstillingar fyri at síggja hetta innihald

placeholder