Vinna

Prísir á Fiskamarknaðinum

Seldu fyri 1,18 mió. kr..

2026-10-20 15:33 Author image
Jóanis Albert Nielsen
placeholder

SlagKg.Kr.Miðal prísurHægsti prísurMinsti prísur
Hýsa MSC3903.900,0010,0010,0010,00
Toskur 134217.232,2150,3751,5048,10
Toskur 297247.861,2049,2450,5047,10
Toskur 385735.685,5041,6443,1039,10
Toskur 42328.446,7836,4437,5034,10
Toskur 527692,0125,5426,5023,10
Toskur20560,0028,0028,0028,00
Hvítingur140840,006,006,006,00
Brosma1030,003,003,003,00
Longa 13368.307,0024,7225,1022,00
Longa 21.12027.690,0024,7225,1022,00
Longa 356013.845,0024,7225,1022,00
Longa 41122.769,0024,7225,1022,00
Longa 51122.769,0024,7225,1022,00
Longa11.900310.700,0026,1127,1022,00
Svartkalvi 169036.673,0053,1553,4052,70
Svartkalvi 21.38073.346,0053,1553,4052,70
Svartkalvi 33.450183.365,0053,1553,4052,70
Svartkalvi 41.38073.346,0053,1553,4052,70
Svartkalvi (sek.)66013.530,0020,5020,5020,50
Blálonga10.860273.236,0025,1627,0016,00
Kongafiskur1090,009,009,009,00
Havtaska1.40046.256,0033,0437,6030,00
placeholder

Vinarliga broyt tínar kennifíla - og privatlívsstillingar fyri at síggja hetta innihald

placeholder