Vinna

Prísir á Fiskamarknaðinum

Seldu fyri 3,67 mió. kr.

2026-10-26 21:17 Author image
Jóanis Albert Nielsen
placeholder

SlagKg.Kr.Miðal prísurHægsti prísurMinsti prísur
Hýsa 1 MSC1052.595,9024,7226,5015,10
Hýsa 11995.416,0027,2228,4025,30
Hýsa 2 MSC67811.970,8017,6619,0015,10
Hýsa 26.439159.724,0024,8127,6023,00
Hýsa 3 MSC5628.548,0015,2116,0013,00
Hýsa 37.434171.450,0023,0625,0021,00
Hýsa 4 MSC93460,204,955,204,40
Hýsa 45832.886,204,955,204,40
Hýsa242,0021,0021,0021,00
Hýsa MSC4.50270.633,5015,6922,0010,00
Toskur 110.711493.607,6946,0953,4044,80
Toskur 24.375217.959,8149,8252,4044,00
Toskur 36.394254.866,0039,8645,4035,10
Toskur 411.123394.599,6935,4839,4031,00
Toskur 54.608131.311,4028,5029,1020,00
Toskur2108.022,0038,2038,2038,20
Hvítingur8558.230,009,6312,006,00
Upsi 1 MSC3308.547,0025,9025,9025,90
Upsi 110265,0026,5026,5026,50
Upsi 2 MSC49512.820,5025,9025,9025,90
Upsi 1-2 MSC80021.440,0026,8026,8026,80
UPSI 1-2 MSC1.80047.900,0026,6126,7026,50
Upsi 1-211291,5026,5026,5026,50
Upsi 3 MSC45010.976,0024,3925,4023,70
Upsi 4 MSC1252.225,0017,8017,8017,80
Upsi MSC1.57541.522,5026,3627,0014,30
Upsi10143,0014,3014,3014,30
Brosma 125342,5013,7013,7013,70
Brosma 21111.520,7013,7013,7013,70
Brosma 31231.365,3011,1011,1011,10
Brosma 418126,007,007,007,00
Brosma8226.740,408,208,208,20
Longa 145813.608,8029,7130,6019,00
Longa 21123.219,4028,7429,7019,00
Longa 343850,2019,7720,4015,00
Longa 418205,8011,4313,107,10
Longa9.705247.357,5025,4928,507,70
Svartkalvi 11.936101.489,0052,4253,1051,50
Svartkalvi 23.872202.978,0052,4253,1051,50
Svartkalvi 39.680507.445,0052,4253,1051,50
Svartkalvi 43.872202.978,0052,4253,1051,50
Svartkalvi (sek.)90018.450,0020,5020,5020,50
Blálonga5.87089.869,0015,3128,007,00
Kongafiskur1.41212.076,008,5510,008,00
Havtaska3.864136.934,4135,4438,6032,00
Havtaska 113475,8036,6036,6036,60
Havtaska 2983.568,5036,6036,6036,60
Havtaska 332511.895,0036,6036,6036,60
Havtaska 42027.374,9036,6036,6036,60
Havtaska 513475,8036,6036,6036,60
Kalvi 3221.485,0067,5067,5067,50
Kalvi 42829.870,0035,0035,0035,00
Reyðsprøka560,0012,0012,0012,00
Lýrur23345,0015,0015,0015,00
Skøta315,005,005,005,00
Skøturavar3994.827,9012,1012,1012,10
Skrubba120660,005,505,505,50
placeholder

Vinarliga broyt tínar kennifíla - og privatlívsstillingar fyri at síggja hetta innihald

placeholder