Vinna

Prísir á Fiskamarknaðinum

Seldu fyri 4,05 mió. kr...

2026-10-23 21:56 Author image
Jóanis Albert Nielsen
placeholder

SlagKg.Kr.Miðal prísurHægsti prísurMinsti prísur
Hýsa 1 MSC803.306,0041,3341,9037,90
Hýsa 12.21389.680,9040,5241,9037,80
Hýsa 2 MSC53815.407,0028,6429,0026,00
Hýsa 234.4301.310.580,0038,0740,4029,00
Hýsa 3 MSC4009.400,0023,5027,0020,00
Hýsa 330.318953.748,5031,4637,0020,00
Hýsa 4 MSC51211,804,154,803,00
Hýsa 42.82015.056,605,3412,003,00
Hýsa MSC851.105,0013,0013,0013,00
Toskur 12.067109.685,0053,0656,1052,00
Toskur 23.484188.192,0054,0258,0050,00
Toskur 39.543422.977,5944,3246,2042,00
Toskur 419.298715.015,7037,0539,0036,00
Toskur 55.775155.999,8027,0128,9026,10
Hvítingur1.05015.705,8014,9617,0013,40
Upsi MSC54426,807,909,905,00
Upsi27267,309,909,909,90
Brosma 160600,0010,0010,0010,00
Brosma 220200,0010,0010,0010,00
Brosma 320120,006,006,006,00
Brosma 42080,004,004,004,00
Brosma93465,005,005,005,00
Longa 11874.450,6023,8023,8023,80
Longa 22275.402,6023,8023,8023,80
Longa 31953.735,0019,1520,1016,00
Longa 41351.440,0010,6712,008,00
Longa 525125,005,005,005,00
Longa1461.525,6010,4510,6010,10
Havtaska38114.893,5039,0939,5037,60
Kalvi 2302.400,0080,0080,0080,00
Kalvi 3211.792,0085,3387,0083,50
Kalvi 4462.438,0053,0053,0053,00
Reyðsprøka550,0010,0010,0010,00
Tunga110,0010,0010,0010,00
Lýrur592.027,5034,3638,0032,50
Skøta40200,005,005,005,00
Skøturavar17170,0010,0010,0010,00
Skrubba2221.221,005,505,505,50
placeholder

Vinarliga broyt tínar kennifíla - og privatlívsstillingar fyri at síggja hetta innihald

placeholder