Vinna

Prísir á Fiskamarknaðinum

Seldu fyri 4,99 mió. kr....

2026-10-12 19:20 Author image
Jóanis Albert Nielsen
placeholder

SlagKg.Kr.Miðal prísurHægsti prísurMinsti prísur
Hýsa 1 MSC1463.250,0022,2623,5018,90
Hýsa 13107.785,0025,1125,5023,50
Hýsa 2 MSC80315.775,3019,6519,9017,70
Hýsa 24.520103.557,0022,9123,0021,70
Hýsa 3 MSC73611.234,7015,2615,7013,80
Hýsa 34.30096.338,0022,4022,6018,00
Hýsa 4 MSC103516,205,015,902,00
Hýsa 45002.767,005,536,005,50
Hýsa MSC1.35018.993,0014,0717,2013,90
Toskur 14.745243.437,0051,3055,8045,00
Toskur 225.6321.208.611,2047,1552,8043,00
Toskur 323.302988.338,0042,4146,2037,00
Toskur 48.826312.097,7135,3640,2032,00
Toskur 52.50063.550,2025,4227,0021,00
Hvítingur3902.900,007,4416,006,00
Upsi 1 MSC1002.490,0024,9024,9024,90
Upsi 2 MSC2005.400,0027,0027,0027,00
Upsi 1-2 MSC1.41038.349,0027,2027,7024,90
UPSI 1-24009.960,0024,9024,9024,90
Upsi 3 MSC2004.620,0023,1023,1023,10
Upsi 4 MSC20240,0012,0012,0012,00
Upsi 5 MSC20100,005,005,005,00
Upsi MSC3334.929,3014,8015,1012,10
Upsi20242,0012,1012,1012,10
Brosma 150600,0012,0012,0012,00
Brosma 250600,0012,0012,0012,00
Brosma 31077,007,707,707,70
Brosma22147,406,706,706,70
Longa 11.35432.117,0023,7226,9021,00
Longa 23.83088.675,0023,1526,9021,00
Longa 31.92244.295,4023,0526,3019,70
Longa 44088.943,0021,9226,307,00
Longa 53788.733,0023,1026,3021,00
Longa29203,007,007,007,00
Svartkalvi 12.214110.298,0049,8251,4049,00
Svartkalvi 24.428220.596,0049,8251,4049,00
Svartkalvi 311.070551.490,0049,8251,4049,00
Svartkalvi 44.428220.596,0049,8251,4049,00
Svartkalvi2.440102.040,0041,8243,0041,00
Svartkalvi (sek.)1.14023.370,0020,5020,5020,50
Blálonga6.720136.408,0020,3024,906,80
Kongafiskur 210.560175.424,0016,6120,0014,70
Kongafiskur 31.98030.912,0015,6119,0013,70
Kongafiskur 46608.984,0013,6117,0011,70
Kongafiskur1301.090,008,3813,007,00
Havtaska2.71078.660,0029,0330,0026,00
Steinbítur10115,0011,5011,5011,50
Liri4004.800,0012,0012,0012,00
Kalvi 35375,0075,0075,0075,00
Kalvi 410585,0058,5058,5058,50
Reyðsprøka10227,5022,7522,7522,75
Lýrur22858,0039,0039,0039,00
Skøta50250,005,005,005,00
Skrubba30165,005,505,505,50
placeholder

Vinarliga broyt tínar kennifíla - og privatlívsstillingar fyri at síggja hetta innihald

placeholder