placeholder
Vinna

Prísir á Fiskamarknaðinum

Seldu fyri tkr. 704

2022-08-10 19:34 Author image
Jóanis Albert Nielsen
placeholder
SlagKg.Kr.Miðal prísurHægsti prísurMinsti prísur
Toskur 1 MSC1275.042,7039,7146,5029,10
Toskur 2 MSC81032.119,4039,6545,5028,00
Toskur 3 MSC2.11572.801,5034,4239,5024,70
Toskur 4 MSC1.72244.617,0025,9135,5018,90
Toskur 5 MSC78817.615,4022,3530,5020,10
Hýsa 1 MSC1504.395,0029,3039,8019,80
Hýsa 2 MSC80022.835,0028,5437,7018,80
Hýsa 3 MSC1.54035.316,0022,9329,6017,80
Hýsa 4 MSC60626,0010,4317,305,20
Hýsa MSC2656.863,5025,9025,9025,90
Hvítingur23170,207,407,407,40
Upsi 2 MSC648,008,008,008,00
Upsi 3 MSC972,008,008,008,00
Upsi 4 MSC26156,006,006,006,00
Upsi MSC1501.800,0012,0012,0012,00
Brosma MSC1028,002,802,802,80
Longa 3 MSC570,0014,0014,0014,00
Longa 4 MSC220,0010,0010,0010,00
Longa MSC3004.409,0014,7015,005,90
Havtaska 11054.089,0038,9439,1038,80
Havtaska 256722.080,6038,9439,1038,80
Havtaska 31.05040.890,0038,9439,1038,80
Havtaska 433613.084,8038,9439,1038,80
Havtaska 5421.635,6038,9439,1038,80
Reyðsprøka 11.09539.900,0036,4437,0030,00
Reyðsprøka 22.19079.800,0036,4437,0030,00
Reyðsprøka 336513.300,0036,4437,0030,00
Tunga 125012.015,0048,0656,0031,80
Tunga 23.250156.195,0048,0656,0031,80
Tunga 31.50072.090,0048,0656,0031,80
Lýrur565,0013,0013,0013,00

Vinarliga broyt tínar kennifíla - og privatlívsstillingar fyri at síggja hetta innihald

placeholder