JN

Talv FM-2016: Janus Skaale og Eli W. Finnsson liggja fremstir í Almennabólkinum

....

2016-03-23 20:52 Author image
Jóanis Nielsen
placeholder

 Í Almennabólkinum liggja Janus Skaale og Eli W. Finnson fremstir við 5 stigum í part, Gutti Petersen er nr. 3 við 4 stigum.

7. umfar verður telvað kl. 14 í morgin - Paringin sæst niðast í hesi grein.


Paringar/??rslit

6. Umfar tann 2016/03/23 kl. 17:00

Bo.Nr.NavnStig??rslitStigNavnNr.
115PETERSEN Helgi L.3½0 - 14SKAALE Janus5
26FINNSSON Eli W.41 - 03½JACOBSEN Runi12
37FJALLHEIM Leif Reinert30 - 13PETERSEN Gutti3
416PETERSEN Torkil2½½ - ½3JOENSEN Gunnar13
59HANSEN Jogvan I.20 - 12½JOHANNESEN Bardur14
611MORTENSEN Johann Roi20 - 12GUDMUNDSEN Torur1
72AV TUVUVOLLI Jakup A21 - 01HELDARSKARD Vagn8
810THOMSEN Ola Jakup11 - 01½VAGALID Samal a17
94NIELSEN Allan3½ikki parað



Støðan eftir umfar 6

Rk.BNr.NavnEloIStig TB1  TB2  TB3 Rpnwwew-weKrtg+/-
15SKAALE Janus15465,017,000,041794220,861,144045,6
26FINNSSON Eli W.15395,015,000,051711211,12-0,1240-4,8
33PETERSEN Gutti16574,011,250,031605221,470,532010,6
412JACOBSEN Runi03,513,250,02167653
513JOENSEN Gunnar03,512,250,02148242
64NIELSEN Allan16193,58,750,021439110,860,14405,6
714JOHANNESEN Bardur03,57,750,03164743
15PETERSEN Helgi L.03,57,750,03151952,5
916PETERSEN Torkil03,09,000,01157141,5
101GUDMUNDSEN Torur16943,06,750,021248211,72-0,7240-28,8
112AV TUVUVOLLI Jakup A16583,06,000,021465422,95-0,9540-38,0
127FJALLHEIM Leif Reinert15073,05,000,031487321,120,884035,2
1311MORTENSEN Johann Roi02,04,500,01134751,5
149HANSEN Jogvan I.14442,04,000,021258310,790,21408,4
1510THOMSEN Ola Jakup13142,02,000,021317410,610,394015,6
1617VAGALID Samal a01,52,000,00100530
178HELDARSKARD Vagn14941,01,000,00570301,50-1,5020-30,0

Viðmerkingar:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: The greater number of victories


Paringar/??rslit

7. Umfar tann 2016/03/24 kl. 14:00

Bo.Nr.NavnStig??rslitStigNavnNr.
13PETERSEN Gutti45FINNSSON Eli W.6
214JOHANNESEN Bardur3½5SKAALE Janus5
313JOENSEN Gunnar3½3½NIELSEN Allan4
412JACOBSEN Runi3½3½PETERSEN Helgi L.15
51GUDMUNDSEN Torur33AV TUVUVOLLI Jakup A2
610THOMSEN Ola Jakup23PETERSEN Torkil16
79HANSEN Jogvan I.22MORTENSEN Johann Roi11
817VAGALID Samal a1½1HELDARSKARD Vagn8
97FJALLHEIM Leif Reinert3½ikki parað
placeholder

Vinarliga broyt tínar kennifíla - og privatlívsstillingar fyri at síggja hetta innihald

placeholder