Ítróttur

Talv FM-2016: Eli W. Finnsson liggur fremst í Almennabólkinum

....

2016-03-25 18:39 Author image
Jóanis Nielsen
placeholder

 Eli W. Finnsson liggur fremst í Almennabólkinum, Eli hevur 7 stig av 8 møguligum, næst honum kenur Janus Skaale við 6½ stigi, og á 3. plássi er Rúni Jacobsen við 5½ stigi.

Eli vann í dag á Tóra Gudmundsen, ímeðan Janus Skaale telvaði javnt ímóti Gutta Petersen og Rúni Jacobsen vann á Gunnari Joensen

Seinasta umfar verður telvað kl. 11 í morgin - sí paringina niðast í greinini.

Paringar/??rslit

8. Umfar tann 2016/03/25 kl. 14:00

Bo.Nr.NavnStig??rslitStigNavnNr.
15SKAALE Janus6½ - ½4PETERSEN Gutti3
26FINNSSON Eli W.61 - 03½GUDMUNDSEN Torur1
312JACOBSEN Runi4½1 - 04½JOENSEN Gunnar13
416PETERSEN Torkil40 - 13½FJALLHEIM Leif Reinert7
52AV TUVUVOLLI Jakup A3½1 - 03½JOHANNESEN Bardur14
615PETERSEN Helgi L.3½1 - 03MORTENSEN Johann Roi11
74NIELSEN Allan3½1 - 01½VAGALID Samal a17
88HELDARSKARD Vagn20 - 12HANSEN Jogvan I.9
910THOMSEN Ola Jakup21fríumfar


Støðan eftir umfar 8

Rk.BNr.NavnEloIStig TB1  TB2  TB3 Rpnwwew-weKrtg+/-
16FINNSSON Eli W.15397,028,000,071833431,751,254050,0
25SKAALE Janus15466,529,750,05172432,51,211,294051,6
312JACOBSEN Runi05,526,250,04174853
413JOENSEN Gunnar04,519,750,03151853
53PETERSEN Gutti16574,519,000,03153942,52,78-0,2820-5,6
62AV TUVUVOLLI Jakup A16584,514,250,03147952,53,40-0,9040-36,0
715PETERSEN Helgi L.04,513,750,04149252,5
87FJALLHEIM Leif Reinert15074,513,250,041510321,120,884035,2
94NIELSEN Allan16194,512,750,031413110,860,14405,6
1016PETERSEN Torkil04,014,500,02152762,5
111GUDMUNDSEN Torur16943,511,250,02129841,52,98-1,4840-59,2
1214JOHANNESEN Bardur03,510,250,03153363
1311MORTENSEN Johann Roi03,08,250,02137362,5
149HANSEN Jogvan I.14443,06,500,031285421,220,784031,2
1510THOMSEN Ola Jakup13143,05,500,021263410,610,394015,6
168HELDARSKARD Vagn14942,03,000,011048402,07-2,0720-41,4
1717VAGALID Samal a01,52,500,00100250

Viðmerkingar:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: The greater number of victories



Paringar/??rslit

9. Umfar tann 2016/03/26 kl. 11:00

Bo.Nr.NavnStig??rslitStigNavnNr.
12AV TUVUVOLLI Jakup A4½7FINNSSON Eli W.6
25SKAALE Janus6½4½NIELSEN Allan4
37FJALLHEIM Leif Reinert4½5½JACOBSEN Runi12
413JOENSEN Gunnar4½4½PETERSEN Helgi L.15
53PETERSEN Gutti4½4PETERSEN Torkil16
614JOHANNESEN Bardur3½3THOMSEN Ola Jakup10
71GUDMUNDSEN Torur3½1½VAGALID Samal a17
811MORTENSEN Johann Roi32HELDARSKARD Vagn8
99HANSEN Jogvan I.31fríumfar
placeholder

Vinarliga broyt tínar kennifíla - og privatlívsstillingar fyri at síggja hetta innihald

placeholder