Yvirlit yvir brotskøst í Okkara-deildini

ítróttur30-04-2019 - 11:30 - Ásbjørn N. Nattestad

Okkara-deildin: Yvirlit yvir teir spælarnar ið hava tikið 10 ella fleiri brotskøst:

NavnEftirnavnLiðSkoraBrendSkotin%
PeterKroghH712322592,0
Bjarnií SelvindiStÍF911090,0
FilipJojicVÍF4164787,2
HøgniZachariassenNeistin60117184,5
DavidEdvardsenKyndil2753284,4
Hans EliSigurbjørnssonKÍF2973680,6
HjaltiMohr JacobsenKyndil2773479,4
Jens Pauli MartinMohrTeam Klaksvík1541978,9
HøgniKlein OlsenKyndil1962576,0
RaniAgnarsson HøjgaardStÍF1451973,7
Sámalá Tjaldrafløtti OlsenTeam Klaksvík2082871,4
PæturJohansenStÍF1251770,6
LeivurMortensenH711051566,7
ChristofferMadsenTeam Klaksvík891747,1

Yvirlit yvir liðini:
 SKOTINMÁLBREND% ÍMÓTIBJARGAÐMÁL%
VÍF4741687,2KYNDIL36112530,6
NEISTIN77651284,4VÍF75225329,3
KYNDIL95761980,0NEISTIN82245829,3
KÍF57421573,7KÍF64174726,6
H7156401671,4H7186176919,8
STÍF80552568,8STÍF78156319,2
TEAM KLAKSVÍK74502467,6TEAM KLAKSVÍK65115416,9
 48636911775,9 48611736924,1