U15A

Tíðindiskriv - Badminton - Grand Prix 1. umfar

ítróttur24-09-2021 - 11:20 - Jóanis Nielsen

 Á vikuskiftinum 18-19 september var 1. umfar av Grand Prix i badminton (single/einmansleikir) leiktur í Badmintonhøllin í Havn og vorðu úrslitini hesi:

 

U11 Dreingir bólkur D (U11D HS)

1. Boas Rasmussen, HBF

2. Aron Arge, KBF

3. Levi Justinussen, ÍF

3. Betuel Dahl Hansen, KBF

 

U11 Gentir Bólkur D (U11D DS)

1. Gunhild Arge, KBF

2. Elisa Í Dali, HBF

3. Reiðunn Tórgarð Waagstein, HBF

3. Rosa Gjoveraa Sødergren, HBF

 

U13 Dreingir bólkur D (U13D HS)

1. Tistram Hammer, HBF

2. Emil Poulsson Linklett, KBF

3. Jens Marius Hentze, HBF

3. Óðin Eldevig, HBF (manglar á myndini)

 

U13 Gentir Bólkur C (U13C DS)

1. Mirjam Holm, HBF

2. Jennhild Lydersen, KBF

3. Nina Bjørk Egholm, HBF

3. Anna Jógvansdóttir, KBF

 

U13 Dreingir B HS  (U13B HS)

1. Jákup Vang, KBF

2. Boas á Reynatrøð, ÍF

3. Jóhannus Lamhauge, ÍF

3. Baldur Paulason, HBF

 

U13 Dreingir Bólkur B (U13B HS)

1. Beinir Weihe, HBF

2. Tóki Næs, KBF

3. Jónas Festurstein Dam, KBF

4. Mannbjørn Eysturtún Mouritsen, HBF

 

U13 Gentir Bólkur A (U13A DS)

1. Tóra Erlandsdóttir, HBF

2. Sarita Kvilt, HBF

3. Rannvá Ryan, KBF

4. Paula Jákupsdóttir Høj, KBF

 

U15 Dreingir Bólkur A (U15A HS)

1. Markus Bjarnason, HBF

2. Tóki Yngvason Guttesen, HBF

3. Jafet Rasmussen, HBF

3. Kristoffer Samuelsen, HBF

 

U15 Gentir Bólkur A (U15A DS)

1. Osla Johannesen, KBF

2. Inga Guðrin Samuelsen, HBF

3. Naomi Rajani Færø, HBF

 

U15 Dreingir Bólkur C (U15C HS)

1. Nathaniel Ennistein Holm, HBF

2. Sjúrður Tórgarð Waagstein, HBF

3. Pætur R Hammer, HBF

3. Andrias M. W. Thomassen, HBF

 

U15 Gentir Bólkur D (U15D DS)

1. Lív Thorsteinsson, HBF

2. Rósa Mc. Leod Norðbúð, HBF

3. Fríða B. Gjógvará, HBF

4. Maiken Janusardóttir, HBF

 

U17 Dreingir Bólkur A (U17A HS)

1. Bjarti Samson Vang, HBF

2. Christian Berg Petersen, HBF

3. Dávid Flagstad Berg, HBF

3. Asbjørn Heide Olsen, HBF

 

U17 Gentir Bólkur A (U17A DS)

1. Ranja Joensen, KBF

2. Oddbjørg í Buð Justinussen, KBF

3. Julianna í Heiðunum, HBF

3. Eira Ásbjørnsdóttir Petersen, HBF

 

U17 Dreingir Bólkur B (U17B HS)

1. Bjarni Horn Olsen, HBF

2. David Sørensen, HBF

3. David Syderbø, HBF

4. Jaspur Jacobsen, HBF

 

U17 Dreingir Bólkur C (U17C HS)

1. Alfred M. Johansen, HBF

2. Róar Frederiksen, HBF

3. Róar Halling, HBF

4. Olivar Askam, KBF (manglar á myndini)

 

Vaksin, Menn Bólkur B

1. Ári Isfeld, HBF

2. Dávid Flagstad Berg, HBF

3. Heini Eysturtún Rubeksen, HBF

4. Tóki Rubeksen Troest, HBF (manglar á myndini)

 

Vaksin, Menn Bólkur A

1. Rúni Øster, HBF

2. Jónas Djurhuus, HBF

3. Rúni Simonsen, HBF

3. Hákun Thorkilshøj Sigvardsen, HBF

 

Vaksin, Kvinnur Bólkur A

1. Miriam í Grótinum, HBF

2. Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF

3. Adhya Nandy, HBF

3. Sanna Thorkildshøj, HBF