Tíðindaskriv - GP2 í badminton

ítróttur08-11-2019 - 20:46 - Jóanis Nielsen

Vikuskiftið 2. - 3. november var GP-2 í badminton hildin í høllini á Kambsdali.

Leygardagin spældu øll í U11, U13, U17, og tey í U15D, og sunnudagin vóru tað tey vaksnu og hini í U15.

Hesi fóru avstað við heiðursmerkjunum:

U11A - dreingir

Beinir Weihe, HBF - gull
Tóki Næs, KBF - silvur
Mannbjørn Eysturtún, HBF - bronsu
Jónas Festurstein Dam, KBF - bronsu

U11A - gentur

Inga Guðrin Samuelsen, HBF - gull
Naomi Rajani Færø, HBF - silvur
Tóra Erlandsdóttir, HBF - bronsu

U11D - dreingir

Jóhannus Lamhauge, ÍF - gull
Julian G. Hentze, ÍF - silvur
Bragi Lamhauge, HBF - bronsu
Rósing S. Toyt, ÍF - bronsu

U11D - gentur

Petra Johnsdóttir, ÍF - gull
Hansina Eysturtún Mouritsen, HBF - silvur
Paula Jákupsdóttir Høj, KBF - bronsu
Erla Joensen, KBF - bronsu

U13A - dreingir

Kristoffer Samuelsen, HBF - gull
Markus Bjarnason, HBF - silvur
Sjúrður Elias H. Eysturoy, HBF - bronsu
Tóki Y. Guttesen, HBF - bronsu

U13A - gentur

Julianna í Heiðunum, HBF - gull
Eira Á. Petersen, HBF - silvur
Rebekka Eysturskarð, KBF - bronsu
Eyð Lamhauge Debess, HBF - bronsu

U13B - gentur

Elisa Christiansdóttir, HBF - gull
Sesilia Svøðstein, KBF - silvur
Eva Viðstein, KBF - bronsu
Tinna Pauladóttir, HBF - bronsu

U13C - dreingir

Heini S. Guttesen, HBF - gull
Baldur Apol, HBF - silvur
Jafet Rasmussen, HBF - bronsu
Nataniel E. Holm, HBF - bronsu

U13D - dreingir

Fríðrikur J. Helmsdal, KBF - gull
Ørvur Isfeld, HBF - silvur
Pætur R. Hammer, HBF - bronsu
Jógvan Kjølbrø, KBF - bronsu

U13D - gentur

Hansina Nesá, ÍF - gull
Omi Joensen, KBF - silvur
Fríða Lamhauge, ÍF - bronsu
Jórun Joensen, ÍF - bronsu

U15A - dreingir

Aron á Reynatrøð, ÍF - gull
Leivur Joensen, KBF - silvur
Asbjørn Heide Olsen, HBF - bronsu
Dávid F. Berg, HBF - bronsu

U15A - gentur

Ranja Joensen, KBF - gull
Rakul Sørensen, ÍF - silvur
Birita W. Thomassen, HBF - bronsu
Oddbjørg í Buð Justinussen, KBF - bronsu

U15B - dreingir

David Sørensen, HBF - gull

Christian B. Petersen, HBF - silvur

Benjamin Óli Højgaard, HBF - bronsu

Jaspur Jacobsen, HBF - bronsu

U15C - gentur

Rósa Maria Á. Hansen, Nápur - gull
Sára Thomsen, ÍF - silvur
Barba Johannesen, Nápur - bronsu
Silja E. Holm, HBF - bronsu

U15D - dreingir

Róar Halling, HBF - gull
Tóri Barðarson, HBF - silvur
Anfinn R. Weihe, HBF - bronsu
Róar Frederiksen, HBF - bronsu

U15D - gentur

Margreta Hansen, ÍF - gull
Miriam Hansen, ÍF - silvur
Maria Ruttardóttir, ÍF - bronsu

U17A - dreingir

Hans Elttør, KBF - gull
Bjarti Samson Vang, HBF - silvur
Magnus í Niðristovu Olsen, HBF - bronsu

U17A - gentur

Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF - gull
Miriam í Grótinum, HBF - silvur
Mia Thorkildshøj, HBF - bronsu

Sanna Thorkildshøj, HBF - bronsu

Vaksin A - menn

Ari M. Jacobsen, KBF - gull
Ari Nandi, HBF - silvur
Árant á Mýrini, MBF - bronsu
Jónas Djurhuus, HBF - bronsu

Vaksin A - kvinnur

Adhya Nandy, HBF - gull

Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF - silvur

Miriam í Grótinum, HBF - bronsu

Lena Maria Joensen, KBF - bronsu