Savnsmynd.

Talv: Støðan eftir 4. umfar í Runavík-Open

ítróttur14-11-2018 - 22:28 - Jóanis Nielsen

 Nú 4 umfør eru telvað í Runavík-Open er støðan tann, at russarin Vasily Papin og spaniólin Oleg Krneev Oleg liggja fremst við 3½ stigi, Næst teimum koma Sivuk Vitaly, Karpatchec Aleksander, Mariov Nikita, Høgni Egilstoft Nielsen og Heiðrikur T. Jacobsen, sum allir hava 3 stig.

Sí niðanfyri støðuna eftir 4. umfar, 4. umfar og paringina til 5. umfar.

Rank after Round 4

Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
16GMPapin VasilyRUS24833,510,55,08,75
21GMKorneev OlegESP25513,510,05,08,25
32GMSivuk VitalyUKR25513,010,05,07,00
49GMKarpatchev AleksandrRUS24163,09,04,56,75
55GMMaiorov NikitaBLR25103,09,04,56,25
610FMNielsen Hogni EgilstoftFAI24003,08,54,55,75
712Jacobsen Heidrikur T.FAI19353,07,03,53,50
84GMBernadskiy VitaliyUKR25442,510,05,05,00
93GMMalakhatko VadimBEL25452,59,54,55,75
108IMKjartansson GudmundurISL24232,58,54,03,50
1111FMNielsen Rogvi EgilstoftFAI23392,58,04,04,75
127GMMiezis NormundsLAT24772,09,55,03,00
1316Skaale JanusFAI18392,08,54,53,00
1415Schadd JanNED18422,08,04,02,00
18Apol Luitjen AkselssonFAI17352,08,04,02,00
1622Markensten MaxSWE16602,07,03,02,00
1719Olsen KajFAI17182,06,53,01,50
1820Nielsen Jon I HorniFAI17102,05,52,52,50
1913Fjallheim Leif ReinertFAI19191,59,05,02,00
2021Hojgaard BrandurFAI17081,58,04,01,50
2117Pinheiro Diamant JonatanSWE17891,57,54,02,00
2214Berg Margar M.FAI18521,57,53,01,50
2328Bjarnason BessiFAI01,07,54,02,00
2423Nielsen Suni I HorniFAI15631,07,54,01,25
2525Fjallheim Benjamin ReinertFAI13401,07,04,00,00
2624Tummasarson Flovin M.FAI13781,06,54,00,00
2726Jacobsen MarkusFAI10760,56,53,00,50
2827Petersen EliasFAI10450,07,03,00,00


Pairings/Results

Round 4 on 2018/11/14 at 17:00

Bo.No.NameRtgPts.ResultPts.NameRtgNo.
11GMKorneev Oleg25511 - 0GMBernadskiy Vitaliy25444
25GMMaiorov Nikita2510½ - ½GMSivuk Vitaly25512
37GMMiezis Normunds247720 - 1GMPapin Vasily24836
411FMNielsen Rogvi Egilstoft23392½ - ½2GMMalakhatko Vadim25453
59GMKarpatchev Aleksandr241621 - 02Schadd Jan184215
610FMNielsen Hogni Egilstoft240021 - 02Skaale Janus183916
712Jacobsen Heidrikur T.193521 - 0Fjallheim Leif Reinert191913
821Hojgaard Brandur17080 - 1IMKjartansson Gudmundur24238
919Olsen Kaj1718½ - ½1Pinheiro Diamant Jonatan178917
1028Bjarnason Bessi010 - 11Apol Luitjen Akselsson173518
1120Nielsen Jon I Horni171011 - 01Nielsen Suni I Horni156323
1222Markensten Max166011 - 01Tummasarson Flovin M.137824
1326Jacobsen Markus1076½0 - 1½Berg Margar M.185214
1427Petersen Elias104500 - 10Fjallheim Benjamin Reinert134025


Pairings/Results

Round 5 on 2018/11/15 at 17:00

Bo.No.NameRtgPts.ResultPts.NameRtgNo.
11GMKorneev Oleg25513GMKarpatchev Aleksandr24169
26GMPapin Vasily24833FMNielsen Hogni Egilstoft240010
32GMSivuk Vitaly255133Jacobsen Heidrikur T.193512
43GMMalakhatko Vadim25453GMMaiorov Nikita25105
58IMKjartansson Gudmundur2423FMNielsen Rogvi Egilstoft233911
64GMBernadskiy Vitaliy25442Olsen Kaj171819
718Apol Luitjen Akselsson173522GMMiezis Normunds24777
816Skaale Janus183922Nielsen Jon I Horni171020
914Berg Margar M.18522Markensten Max166022
1013Fjallheim Leif Reinert1919Hojgaard Brandur170821
1123Nielsen Suni I Horni15631Pinheiro Diamant Jonatan178917
1224Tummasarson Flovin M.137811Bjarnason Bessi028
1325Fjallheim Benjamin Reinert13401½Jacobsen Markus107626
1415Schadd Jan18422½not paired
1527Petersen Elias10450½not paired