Talv: Fult umfar í talvkappingini

ítróttur04-12-2017 - 17:17 - Jóanis Nielsen

 Fult umfar var í øllum 3. deildunum í gjár, úrslitini og støðurnar síggjast niðanfyri.

Í 1. deild vann Sandavágur 2½-1½ á Havnini2, Havnin vann 3-1 á Kollafirði og Klaksvík vann 4-0 á Gøtu.

Telvara-paringar í 1. deild.

2. Umfar tann 2017/12/03 kl. 14:00
Bo.6  Sandavágur 1Rtg-4  Havnin 2Rtg2½:1½
1.1FM
Nielsen, Rogvi Egilstoft
2353-
Mortensen, Rogvi
1939½ - ½
1.2FM
Nielsen, Hogni Egilstoft
2323-
Jacobsen, Heidrikur T.
19071 - 0
1.3
Eydsteinsson, Silas
2057-
Berg, Margar M.
17430 - 1
1.4
Nielsen, Torkil
2133-
Poulsen, Poul
17121 - 0
Bo.5  Kollafjørður 1Rtg-3  Havnin 1Rtg1 : 3
2.1GM
Narayanan, Srinath
2505-FM
Berg, Olaf
22851 - 0
2.2FM
Simonsen, Hans Kristian
2180-FM
Poulsen, Martin
22280 - 1
2.3
Jacobsen, Eivind
1592-
Thorsteinsson, Sjurdur
21910 - 1
2.4
Joensen, Jogvan M.
1679-FM
Samuelsen, Carl Eli Nolsoe
22120 - 1
Bo.1  Gøta 1Rtg-2  Klaksvík 1Rtg0 : 4
3.1
Isaksen, Reinhold
1906-
Simonsen, Olavur
22010 - 1
3.2
Joensen, Jakup F.
1662-
Berg, Runar
21330 - 1
3.3
Mikkelsen, Petur Pall
1674-
Nolsoe, Rani
20810 - 1
3.4
Thomsen, Heri
0-
Vang, Finnbjorn
20490 - 1


Talva eftir styrki í 1. deild

Rk.Lið1a1b2a2b3a3b4a4b5a5b6a6b TB1  TB2  TB3 
1Klaksvík 1 *  * 347,040
Havnin 1 *  * 347,040
3Sandavágur 1 *  * 46,540
4Kollafjørður 111 *  * 2,000
5Havnin 20 *  * 1,500
6Gøta 100 *  * 0,000


Í 2. deild vann Vestmanna 3-1 á Havnini3, Sandavágur4 vann 3-1 á Havnini og Klaksvík vann 3½-½ á Runavík.

Telvara-paringar 2. deild:

2. Umfar tann 2017/12/03 kl. 14:00
Bo.6  Vestmanna 1Rtg-4  Havnin 3Rtg3 : 1
1.1
Hojgaard, Samson
1949-
Naes, Jogvan
18131 - 0
1.2
Mikkelsen, Jon
1759-
Hansen, Joannes V.
1802½ - ½
1.3
Olsen, Alfred A.
1805-
Joensen, Oli
01 - 0
1.4
Olsen, Sjurdur
1697-
Christiansen, Ragnar
0½ - ½
Bo.5  Sandavágur 2Rtg-3  Havnin 4Rtg2½:1½
2.1
Thomsen, Jonfinn
1825-
Fjallheim, Leif Reinert
17251 - 0
2.2
Wiberg, Ingi
1759-
Apol, Luitjen Akselsson
1579½ - ½
2.3
Christoffersen, Heri
1677-
Guttesen, Joannes
17640 - 1
2.4
Nielsen, Jon I Horni
1557-
Fjallheim, Benjamin Reinert
12541 - 0
Bo.1  Klaksvík 2Rtg-2  Runavík 1Rtg3½: ½
3.1
Filip, Horatiu-Cristian
2059-
Olsen, Rogvi M.
18811 - 0
3.2
Petersen, Terji
1987-
Eskildsen, Henrik
17851 - 0
3.3
Solsker, Tummas M.
1968-
Hojgaard, Brandur
1747½ - ½
3.4
Gaard, Ingolf
1941-
Danielsen, Mainhard
01 - 0


Talva eftir styrki í 2. deild.

Rk.Lið1a1b2a2b3a3b4a4b5a5b6a6b TB1  TB2  TB3 
1Vestmanna 1 *  * 35,540
2Klaksvík 2 *  * 5,020
3Sandavágur 2 *  * 24,530
4Havnin 31 *  * 3,520
5Havnin 4 *  * 3,000
6Runavík 1½2 *  * 2,510


Í 3. deild vann Sandavágur 4 á Klaksvík 4 (3½-½), Streymur 1 vann 3½-½ á Havnini6, Havnin5 vann 3½-½ á Klaksvík og Sandavágur vann 3-1 á Vestmanna-

Telvara-paringar

2. Umfar tann 2017/12/03 kl. 14:00
Bo.10  Sandavágur 4Rtg-6  Klaksvík 4Rtg3½: ½
1.1
Olsen, Johannus
1566-
Anthoniussen, Mannbjorn
14721 - 0
1.2
Joensen, Hans Danjal
1583-
Heldarskard, Vagn
14421 - 0
1.3
Nielsen, Allan
1572-
Kalso, Steffan
0½ - ½
1.4
Nielsen, Johan
0-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
Bo.7  Toftir 1Rtg-5  Klaksvík 3Rtg0 : 0
2.1
Brett nicht besetzt,
0-
Brett nicht besetzt,
0
2.2
Brett nicht besetzt,
0-
Brett nicht besetzt,
0
2.3
Brett nicht besetzt,
0-
Brett nicht besetzt,
0
2.4
Brett nicht besetzt,
0-
Brett nicht besetzt,
0
Bo.8  Havnin 6Rtg-4  Streymur 1Rtg½ :3½
3.1
Petersen, Remi
1564-
Brekka, Martin
20240 - 1
3.2
Larsen, Finn W.
1552-
Joensen, Gunnar
16870 - 1
3.3
Meier, Villiam
1213-
Djurhuus, Marni
0½ - ½
3.4
Petersen, Elias
1041-
Zachariassen, Frodi
00 - 1
Bo.9  Kollafjørður 2Rtg-3  Havnin 5Rtg½ :3½
4.1
Thomassen, Benjamin
1193-
Mortensen, Herluf
1780½ - ½
4.2
Morkore, Rogvi
1317-
Andreasen, Jon S.
17320 - 1
4.3
Hojsted, Ingi
0-
Jacobsen, Runi T.
16930 - 1
4.4
Jacobsen, Markus
0-
Finnsson, Eli W.
16060 - 1
Bo.1  Sandavágur 3Rtg-2  Vestmanna 2Rtg3 : 1
5.1
Petersen, Gutti
1652-
Hansen, Hanus I
17640 - 1
5.2
Av Tuvuvolli, Jakup A
1619-
Skuvadal, Frodi
16351 - 0
5.3
Weihe, Ragnar
1451-
Holgarsson, Roi
01 - 0
5.4
Nielsen, Suni I Horni
1270-
Davastovu, Eydalvur i
01 - 0


Talva eftir styrki í 3. deild

Rk.Lið12345678910 TB1  TB2  TB3 
1Streymur 1 * 47,540
2Havnin 5 * 7,040
3Sandavágur 4 * 25,530
4Sandavágur 32 * 35,030
5Vestmanna 21 * 34,020
6Klaksvík 3 * 33,020
7Kollafjørður 2½1 * 1,500
8Klaksvík 4½1 * 1,500
9Havnin 6½½ * 1,000
10Toftir 10 * 0,000

Viðmerkingar:
Tie Break1: points (normal points + points from the qualifying rounds)
Tie Break2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints