Talv FM-2017:Sigurd B. Justinussen og Rógvi mortensen liggja fremst í 1. bólki

ítróttur12-04-2017 - 23:25 - Jóanis Nielsen

 Í 1. bólki liggja Sigurd B. Justinussen og Rógvi Mortensen javnir á 1. plássi við 4 stigum í part, næst teimum kemur Rógvi Dragaberg við 3½ stigi, Filip Horatiu-Cristian hevur eisini 3½ stig.

Talva eftir umfar 6 (1. bólkur)

Rk.NavnEloLand12345678910Stig TB1  TB2  TB3 
1Justinussen Sigurd B.1983FAI*½01½114,010,000,53
Mortensen Rogvi1911FAI½*01½114,010,000,53
3Dragaberg Rogvi1855FAI1*1010½3,511,750,03
4Filip Horatiu-Cristian2094ROU10*10½13,59,250,03
5Hansen Joannes V.1778FAI0010*113,09,500,03
6Skaale Janus1765FAI½10*10½3,08,500,02
7Jacobsen Heidrikur T.1951FAI½00*½113,06,750,02
8Wiberg Ingi1750FAI01½0½*½2,58,000,01
9Berg Margar M.1813FAI0½10½*½2,56,500,01
10Hojgaard Brandur1748FAI000½0½*1,02,750,00

Viðmerkingar:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: The greater number of victories

Støðan eftir umfar 6 (1. bólkur)

Rk.BNr.NavnLandEloStig TB1  TB2  TB3 
13Justinussen Sigurd B.FAI19834,010,000,53
8Mortensen RogviFAI19114,010,000,53
36Dragaberg RogviFAI18553,511,750,03
41Filip Horatiu-CristianROU20943,59,250,03
510Hansen Joannes V.FAI17783,09,500,03
62Skaale JanusFAI17653,08,500,02
77Jacobsen Heidrikur T.FAI19513,06,750,02
85Wiberg IngiFAI17502,58,000,01
99Berg Margar M.FAI18132,56,500,01
104Hojgaard BrandurFAI17481,02,750,00

Viðmerkingar:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: The greater number of victories