Talv FM-2017: Støðan eftir seinastu umførini í dag

ítróttur13-04-2017 - 21:27 - Jóanis Nielsen

 Triðseinasta umfar í FM-kappingini fyri einstaklingar er telvað í dag, í morgin verður næstseinasta umfar og kappingin verður liðug leygardagin.

Sí øll úrslitini frá í dag her niðanfyri og somuleiðis støðurnar eftir 3. seinasta umfari.

4. Umfar tann 2017/04/13 kl. 14:00 - Landsliðsbólkurin
Bo.Nr.RtgNavnÚrslitNavnRtgNr.
142335IMRodgaard John0 - 1FMPoulsen Martin22221
232553GMZiska Helgi Dam1 - 0FMNielsen Hogni Egilstoft23072


Støðan eftir umfar 4 - Landsliðsbólkurin.

Rk.BNr.NavnLandEloStig TB1  TB2  TB3 
13GMZiska Helgi DamFAI25533,05,000,02
21FMPoulsen MartinFAI22222,03,000,02
34IMRodgaard JohnFAI23351,53,500,01
42FMNielsen Hogni EgilstoftFAI23071,53,000,01

Viðmerkingar:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: The greater number of victories


7. Umfar tann 2017/04/13 kl. 14:00 - 1. Bólkur
Bo.Nr.RtgNavnÚrslitNavnRtgNr.
141748Hojgaard Brandur1 - 0Hansen Joannes V.177810
251750Wiberg Ingi0 - 1Justinussen Sigurd B.19833
361855Dragaberg Rogvi½ - ½Skaale Janus17652
471951Jacobsen Heidrikur T.0 - 1Filip Horatiu-Cristian20941
581911Mortensen Rogvi1 - 0Berg Margar M.18139

Talva eftir umfar 7 - 1. Bólkur

Rk.NavnEloLand12345678910Stig TB1  TB2  TB3 
1Justinussen Sigurd B.1983FAI*½0½11115,014,250,04
2Mortensen Rogvi1911FAI½*01½1115,014,000,04
3Filip Horatiu-Cristian2094ROU1*0011½14,514,250,04
4Dragaberg Rogvi1855FAI11*½010½4,015,500,03
5Skaale Janus1765FAI½1½*010½3,512,500,02
6Hansen Joannes V.1778FAI00011*103,010,500,03
7Jacobsen Heidrikur T.1951FAI½000*½113,08,250,02
8Wiberg Ingi1750FAI00½10½*½2,59,000,01
9Berg Margar M.1813FAI00½10½*½2,57,750,01
10Hojgaard Brandur1748FAI000½10½*2,06,000,01

Viðmerkingar:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: The greater number of victories



Paringar/Úrslit - Almennibólkur.

7. Umfar tann 2017/04/13 kl. 14:00

Bo.Nr.NavnRtgStigÚrslitStigNavnRtgNr.
11Christiansen Esbern18055½ - ½Olsen Kaj151211
215Djurhuus Árant1320½ - ½4Eskildsen Henrik17542
35Lamhauge Eydun171440 - 1Gregersen Einar155014
43Joensen Helgi174930 - 1Fjallheim Leif Reinert16677
58Gregersen Hedin165131 - 0Hansen Jogvan I.143612
613Anthoniussen Mannbjorn13991 - 0Joensen Jakup F.16926
79Joensen Sigurd16330 - 1Mikkelsen Petur Pall17274
810Dahl Karl M15461fríumfar

Støðan eftir umfar 7 - Almennibólkur.

Rk.BNr.NavnLandEloStig TB1  TB2  TB3 
11Christiansen EsbernFAI18055,523,750,04
214Gregersen EinarFAI15504,516,750,02
37Fjallheim Leif ReinertFAI16674,515,500,04
42Eskildsen HenrikFAI17544,513,500,03
515Djurhuus ÁrantFAI13204,014,250,02
65Lamhauge EydunFAI17144,013,250,03
78Gregersen HedinFAI16514,012,750,02
811Olsen KajFAI15124,010,750,03
910Dahl Karl MFAI15463,511,000,02
104Mikkelsen Petur PallFAI17273,59,500,02
1113Anthoniussen MannbjornFAI13993,58,000,02
123Joensen HelgiFAI17493,010,250,01
136Joensen Jakup F.FAI16922,56,250,00
1412Hansen Jogvan I.FAI14362,55,250,02
159Joensen SigurdFAI16331,52,000,00

Viðmerkingar:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: The greater number of victories


Paringar/Úrslit - Unglingar

7. Umfar tann 2017/04/13 kl. 14:00

Bo.Nr.NavnRtgStigÚrslitStigNavnRtgNr.
12Nielsen Jon I Horni145441 - 05Weihe Ragnar14303
21Apol Luitjen Akselsson15615½ - ½Fjallheim Benjamin Reinert13225
36Morkore Rogvi12411 - 0Nielsen Suni I Horni11678
411Jacobsen Markus100020 - 1Tummasarson Flovin M.12247
59Petersen Elias113710 - 12Jacobsen Hanna112010
64Bertholdsen Bjarki13501fríumfar


Støðan eftir umfar 7 - Unglingar

Rk.BNr.NavnLandEloEloIEloNStig TB1  TB2  TB3 
11Apol Luitjen AkselssonFAI1561156105,519,750,04
23Weihe RagnarFAI1430143005,017,500,04
32Nielsen Jon I HorniFAI1454145405,016,250,04
44Bertholdsen BjarkiFAI1350135004,514,750,03
56Morkore RogviFAI1241124104,514,250,03
65Fjallheim Benjamin ReinertFAI1322132204,012,750,02
78Nielsen Suni I HorniFAI1167116703,59,250,03
87Tummasarson Flovin M.FAI1224122403,58,250,02
910Jacobsen HannaFAI1120011203,04,500,02
1011Jacobsen MarkusFAI1000010002,02,000,01
119Petersen EliasFAI1137113701,00,500,00

Viðmerkingar:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: The greater number of victories