Talv FM-2017: Rógvi Mortensen liggur fremst í 1. bólki við 6 stigum

ítróttur14-04-2017 - 21:59 - Jóanis Nielsen

 Í 1. bólki liggur Rógvi Mortensen einsamallur fremst við 6 stium, næst honum koma Rógvi Dragaberg og Sigurd B. Justinussen, sum báðir hava 5 stig.

Støðan eftir umfar 8 1. bólkur - 1. bólkur.

Rk.BNr.NavnLandEloStig TB1  TB2  TB3 
18Mortensen RogviFAI19116,020,500,05
26Dragaberg RogviFAI18555,022,250,04
33Justinussen Sigurd B.FAI19835,017,250,04
42Skaale JanusFAI17654,516,750,03
51Filip Horatiu-CristianROU20944,515,500,04
610Hansen Joannes V.FAI17783,514,000,03
75Wiberg IngiFAI17503,011,500,51
9Berg Margar M.FAI18133,011,500,51
97Jacobsen Heidrikur T.FAI19513,010,000,02
104Hojgaard BrandurFAI17482,58,750,01

Viðmerkingar:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: The greater number of victories