Talv FM-2017: Ragnar Weihe og Luitjen Akselsson Apol liggja fremst í Unglingabólkinum

ítróttur12-04-2017 - 23:09 - Jóanis Nielsen

 Í Unglingabólkinum er støðan nú, at Ragnar Weihe og Luitjen Akselsson Apol báðir hava 5 stig, á 3. plássi er Jón í Horni Nielsen við 4 stigum - úrslitini frá í dag og støðan sæst niðanfyri.

Paringar/Úrslit Unglingabólkurin.

6. Umfar tann 2017/04/12 kl. 17:00

Bo.Nr.NavnRtgStigÚrslitStigNavnRtgNr.
15Fjallheim Benjamin Reinert13223½ - ½Weihe Ragnar14303
28Nielsen Suni I Horni11670 - 14Apol Luitjen Akselsson15611
32Nielsen Jon I Horni145431 - 02Jacobsen Hanna112010
47Tummasarson Flovin M.12242½ - ½3Bertholdsen Bjarki13504
511Jacobsen Markus100011 - 01Petersen Elias11379
66Morkore Rogvi12411fríumfar

Støðan eftir umfar 6 Unglingabólkurin

Rk.BNr.NavnLandEloEloIEloNStig TB1  TB2  TB3 
13Weihe RagnarFAI1430143005,015,500,04
21Apol Luitjen AkselssonFAI1561156105,015,000,04
32Nielsen Jon I HorniFAI1454145404,08,250,03
46Morkore RogviFAI1241124103,59,000,02
54Bertholdsen BjarkiFAI1350135003,58,750,03
65Fjallheim Benjamin ReinertFAI1322132203,58,500,02
78Nielsen Suni I HorniFAI1167116703,57,250,03
87Tummasarson Flovin M.FAI1224122402,55,500,01
910Jacobsen HannaFAI1120011202,03,000,01
1011Jacobsen MarkusFAI1000010002,02,000,01
119Petersen EliasFAI1137113701,00,500,00

Viðmerkingar:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: The greater number of victories