Ragnar Weihe longst t.v. og Jón í Horni Nielsen í stríputari troyggju (Savnsmynd)

Talv FM-2017: Jón í Horni Nielsen og Ragnar Weihe liggja fremstir

ítróttur14-04-2017 - 21:39 - Jóanis Nielsen

 Tað eru Jón í Horni Nielsen og Ragnar Weihe báðir úr Sandavágs Talvfelag, sum liggja best fyri í Unglingadeildini, teir hava báðir 6 stig.

Jón vann í dag á Luitjen Akselsson Apol og Ragnar hevði frí í dag.

Paringin til seinasta umfar sæst niðast í greinini

Paringar/Úrslit - Unglingadeildin.

8. Umfar tann 2017/04/14 kl. 14:00

Bo.Nr.NavnRtgStigÚrslitStigNavnRtgNr.
11Apol Luitjen Akselsson15610 - 15Nielsen Jon I Horni14542
210Jacobsen Hanna112030 - 1Morkore Rogvi12416
34Bertholdsen Bjarki13501 - 02Jacobsen Markus100011
45Fjallheim Benjamin Reinert132241 - 0Tummasarson Flovin M.12247
58Nielsen Suni I Horni11671 - 01Petersen Elias11379
63Weihe Ragnar143051fríumfar

Støðan eftir umfar 8 Unglingadeildin

Rk.BNr.NavnLandEloEloIEloNStig TB1  TB2  TB3 
13Weihe RagnarFAI1430143006,026,500,04
22Nielsen Jon I HorniFAI1454145406,023,750,05
31Apol Luitjen AkselssonFAI1561156105,523,000,04
46Morkore RogviFAI1241124105,519,750,04
54Bertholdsen BjarkiFAI1350135005,519,250,04
65Fjallheim Benjamin ReinertFAI1322132205,017,500,03
78Nielsen Suni I HorniFAI1167116704,510,250,04
87Tummasarson Flovin M.FAI1224122403,59,250,02
910Jacobsen HannaFAI1120011203,04,500,02
1011Jacobsen MarkusFAI1000010002,02,000,01
119Petersen EliasFAI1137113701,00,500,00

Viðmerkingar:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: The greater number of victories


Paringar/Úrslit  -  Seinasta umfar í Unglingadeildini

9. Umfar tann 2017/04/15 kl. 11:00

Bo.Nr.NavnRtgStigÚrslitStigNavnRtgNr.
12Nielsen Jon I Horni145462Jacobsen Markus100011
23Weihe Ragnar143061Petersen Elias11379
36Morkore Rogvi1241Bertholdsen Bjarki13504
45Fjallheim Benjamin Reinert13225Nielsen Suni I Horni11678
57Tummasarson Flovin M.12243Jacobsen Hanna112010
61Apol Luitjen Akselsson15611fríumfar