Talv FM-2017: Í Almennabólkinum liggur Esbern Christiansen fremst

ítróttur14-04-2017 - 21:50 - Jóanis Nielsen

 Í Almennabólkinum liggur Esbern Christiansen fremst við 6½ stigi, nr. tvey er Henrik Eskildsen við 5½ stigi og nr. trý er Heðin Gregersen við 5 stigum.

Seinasta umfar fer í gongd kl. 11 í morgin.

Paringar/Úrslit - Almennibólkurin

8. Umfar tann 2017/04/14 kl. 14:00

Bo.Nr.NavnRtgStigÚrslitStigNavnRtgNr.
11Christiansen Esbern18051 - 04Djurhuus Árant132015
22Eskildsen Henrik17541 - 0Fjallheim Leif Reinert16677
314Gregersen Einar15500 - 14Gregersen Hedin16518
411Olsen Kaj15124½ - ½4Lamhauge Eydun17145
54Mikkelsen Petur Pall17270 - 1Anthoniussen Mannbjorn139913
610Dahl Karl M15461 - 0Joensen Sigurd16339
76Joensen Jakup F.16921 - 0Hansen Jogvan I.143612
83Joensen Helgi174931fríumfar

Støðan eftir umfar 8 - Almennibólkurin

Rk.BNr.NavnLandEloStig TB1  TB2  TB3 
11Christiansen EsbernFAI18056,531,000,05
22Eskildsen HenrikFAI17545,519,250,04
38Gregersen HedinFAI16515,018,500,03
414Gregersen EinarFAI15504,519,250,02
57Fjallheim Leif ReinertFAI16674,517,500,04
65Lamhauge EydunFAI17144,517,250,03
711Olsen KajFAI15124,515,500,03
810Dahl Karl MFAI15464,515,000,03
913Anthoniussen MannbjornFAI13994,513,500,03
1015Djurhuus ÁrantFAI13204,015,750,02
113Joensen HelgiFAI17494,014,500,01
124Mikkelsen Petur PallFAI17273,510,750,02
136Joensen Jakup F.FAI16923,510,250,01
1412Hansen Jogvan I.FAI14362,56,250,02
159Joensen SigurdFAI16331,52,500,00

Viðmerkingar:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: The greater number of victories


Paringar/Úrslit - Almennibólkurin.

9. Umfar tann 2017/04/15 kl. 11:00

Bo.Nr.NavnRtgStigÚrslitStigNavnRtgNr.
113Anthoniussen Mannbjorn1399Christiansen Esbern18051
28Gregersen Hedin16515Eskildsen Henrik17542
35Lamhauge Eydun1714Dahl Karl M154610
47Fjallheim Leif Reinert1667Olsen Kaj151211
512Hansen Jogvan I.1436Gregersen Einar155014
615Djurhuus Árant13204Joensen Jakup F.16926
79Joensen Sigurd16334Joensen Helgi17493
84Mikkelsen Petur Pall17271fríumfar