Mynd: Tórunn í Horni Nielsen

Talv FM-2017: Esbern Christiansen vann Almennabólkin

ítróttur15-04-2017 - 16:37 - Jóanis Nielsen

 Tað gjørdist Esbern Christiansen, sum vann Almennabólkin við 7½ stigi, nr. 2 gjørdist Henrik Eskildsen við 6 stigum og nr. 3 gjørdist Leif Reinert Fjallheim við 5½ stigi.

Paringar/Úrslit - Almennibólkurin.

9. Umfar tann 2017/04/15 kl. 11:00

Bo.Nr.NavnRtgStigÚrslitStigNavnRtgNr.
113Anthoniussen Mannbjorn13990 - 1Christiansen Esbern18051
28Gregersen Hedin16515½ - ½Eskildsen Henrik17542
35Lamhauge Eydun1714½ - ½Dahl Karl M154610
47Fjallheim Leif Reinert16671 - 0Olsen Kaj151211
512Hansen Jogvan I.14360 - 1Gregersen Einar155014
615Djurhuus Árant132041 - 0Joensen Jakup F.16926
79Joensen Sigurd1633½ - ½4Joensen Helgi17493
84Mikkelsen Petur Pall17271fríumfar


Endalig støða eftir 9 umfør - Almennibólkurin

Rk.BNr.NavnLandEloStig TB1  TB2  TB3 
11Christiansen EsbernFAI18057,539,500,06
22Eskildsen HenrikFAI17546,025,750,04
37Fjallheim Leif ReinertFAI16675,524,251,05
414Gregersen EinarFAI15505,524,250,03
58Gregersen HedinFAI16515,523,500,03
65Lamhauge EydunFAI17145,021,000,03
715Djurhuus ÁrantFAI13205,020,250,03
810Dahl Karl MFAI15465,019,250,03
911Olsen KajFAI15124,517,750,03
103Joensen HelgiFAI17494,517,000,01
114Mikkelsen Petur PallFAI17274,516,000,02
1213Anthoniussen MannbjornFAI13994,515,000,03
136Joensen Jakup F.FAI16923,511,000,01
1412Hansen Jogvan I.FAI14362,57,250,02
159Joensen SigurdFAI16332,05,000,00

Viðmerkingar:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: The greater number of victories