Talv FM-2017: Esbern Christensen liggur fremst í Almennabólkinum

ítróttur12-04-2017 - 23:20 - Jóanis Nielsen

 

Esbern Christensen liggur einsamallur fremst í Almennabólkinum, Esberen hevur 5 stig eftir 6 umfør, honum næst koma Eyðun Lamhauge og Henrik Eskildsen, sum báðir hava 4 stig. Úrslitini frá 6. umfari og støðan sæst niðanfyri.

Paringar/Úrslit

6. Umfar tann 2017/04/12 kl. 17:00

Bo.Nr.NavnRtgStigÚrslitStigNavnRtgNr.
17Fjallheim Leif Reinert16670 - 14Christiansen Esbern18051
23Joensen Helgi1749½ - ½Lamhauge Eydun17145
32Eskildsen Henrik175431 - 0Mikkelsen Petur Pall17274
411Olsen Kaj15121 - 0Dahl Karl M154610
512Hansen Jogvan I.14360 - 1Djurhuus Árant132015
66Joensen Jakup F.16922½ - ½Gregersen Hedin16518
79Joensen Sigurd16330 - 1Anthoniussen Mannbjorn139913
814Gregersen Einar15501fríumfar

Støðan eftir umfar 6

Rk.BNr.NavnLandEloStig TB1  TB2  TB3 
11Christiansen EsbernFAI18055,018,500,04
25Lamhauge EydunFAI17144,011,500,03
32Eskildsen HenrikFAI17544,09,500,03
414Gregersen EinarFAI15503,510,750,01
515Djurhuus ÁrantFAI13203,510,250,02
67Fjallheim Leif ReinertFAI16673,59,000,03
711Olsen KajFAI15123,57,250,03
83Joensen HelgiFAI17493,09,000,51
8Gregersen HedinFAI16513,09,000,51
104Mikkelsen Petur PallFAI17272,57,500,01
1110Dahl Karl MFAI15462,56,500,02
126Joensen Jakup F.FAI16922,55,250,00
1312Hansen Jogvan I.FAI14362,54,750,02
1413Anthoniussen MannbjornFAI13992,54,750,01
159Joensen SigurdFAI16331,52,000,00

Viðmerkingar:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: The greater number of victories