Seinastu umførini í ST-Open 2018 verða telvað í morgin

ítróttur13-01-2018 - 23:38 - Jóanis Nielsen

 ST-Open 2018, sum byrjaði í gjárkvøldið og helt áfram í dag, verður telvað liðug í morgin, tá ið 6. og 7. umfar skulu telvast.

Høgni Egilstoft Nielsen hevur vunnið ølll sín talv og hevur 5 stig, næst honum koma Leif Reinert Fjallheim, Ingi Wiberg, Jón í Horni Nielsen og Suni í Horni Nielsen, teir hava allir 3½ stig.


Støðan eftir umfar 5

Rk.BNr.NavnLandEloStig TB1  TB2  TB3 
11FMNielsen Hogni EgilstoftFAI23745,013,58,013,50
25FJALLHEIM Leif ReinertFAI17203,515,09,09,75
34Wiberg IngiFAI17493,515,09,08,25
46Nielsen Jon I HorniFAI16113,511,57,56,75
513Nielsen Suni I HorniFAI14223,510,56,56,25
62Skaale JanusFAI17523,016,09,57,50
717Jacobsen MarkusFAI03,015,08,07,00
87PETERSEN GuttiFAI16062,511,57,03,75
93Bo Rani iFAI17492,511,07,05,25
109Apol Luitjen AkselssonFAI16002,59,54,02,00
1116PETERSEN EliasFAI10622,014,59,04,50
1211JOENSEN SigurdFAI15182,013,57,53,50
138FINNSSON Eli W.FAI16022,013,08,53,00
1410TUMMASARSON Flovin M.FAI15282,011,06,52,50
1515FJALLHEIM Benjamin ReinertFAI12781,59,56,02,25
1614Morkore RogviFAI13831,013,58,50,50
1712Joensen Jon MagnusFAI15161,011,07,01,00



6. Umfar tann 2018/01/14 kl. 12:30

Bo.Nr.NavnRtgStigÚrslitStigNavnRtgNr.
113Nielsen Suni I Horni14225FMNielsen Hogni Egilstoft23741
25FJALLHEIM Leif Reinert1720Nielsen Jon I Horni16116
34Wiberg Ingi17493Jacobsen Markus017
42Skaale Janus17523Bo Rani i17493
57PETERSEN Gutti1606Apol Luitjen Akselsson16009
610TUMMASARSON Flovin M.152822FINNSSON Eli W.16028
711JOENSEN Sigurd151822PETERSEN Elias106216
814Morkore Rogvi13831FJALLHEIM Benjamin Reinert127815
912Joensen Jon Magnus151610ikki parað