Nógvir útróðrarbátar vóru úti í nátt

vinna21-11-2017 - 10:05 - Jóanis Nielsen

 Fleiri útróðrarbátar vóru úti í nátt, teir selja á Fiskamarknaðinum í morgun, teir høvdu úr 1.700 uppí 5.500 pund.

Trýst á bátarnar fyri at síggja avreiðingarseðlarnar.

Skip á søluni 2017-11-21 Kl. 10.00.00

Bátur/skip(Boat)

Avr. havn

VBAvr. dagur

Kg

Kr/Kg

Kr íalt


FALKURIN - ( FD 660 )TOFTA HAVN21-11-201721-11-2017

2.740

15,54

42.590,00

LÍÐHAMAR - ( KG 602 )NFCS-KLAKSVíKAR HAVN21-11-201721-11-2017

1.655

15,81

26.165,00

BJØRGVIN - ( KG 503 )NFCS-KLAKSVíKAR HAVN21-11-201721-11-2017

1.078

16,65

17.944,00

GUSTI - ( FD 60 )LEIRVÍKAR HAVN21-11-201721-11-2017

1.247

15,45

19.264,00

GORDRÚGVIN - ( FD 359 )EIÐIS HAVN21-11-201721-11-2017

2.880

16,30

46.945,00

HVÍTABERG - ( FD 464 )TOFTA HAVN21-11-201721-11-2017

1.495

16,04

23.980,00

SUNNVA - ( FD 535 )TOFTA HAVN21-11-201721-11-2017

960

15,94

15.300,00

ALMA - ( FD 808 )TOFTA HAVN21-11-201721-11-2017

850

14,69

12.490,00

NORÐSØKI - ( KG 538 )NFCS-KLAKSVíKAR HAVN21-11-201721-11-2017

1.445

14,98

21.650,00

BRAGD - ( KG 642 )NFCS-KLAKSVíKAR HAVN21-11-201721-11-2017

2.475

16,98

42.035,00


Í alt fyri hesa sølu16.82515,95

268.363,00



 

 

Fiskur á søluni 2017-11-21 Kl. 10.00.00 

Fiskaslag - (Species)

Kg

Kr/Kg

Kr íalt


Toskur - (Cod)8.77817,18150.794,00
Hýsa - (Haddock)7.38714,66108.269,00
Hvítingur - (Whiting)965,26505,00
Brosma - (Tusk)584,62268,00
Longa - (Ling)38615,566.007,00
Havtaska - (Monkfish)12021,002.520,00

Í alt fyri hesa sølu16.82515,95268.363,00