NM-talv: Luitjen Akselsson Apol endaði nr. 2 í D-bólkinum

ítróttur17-02-2019 - 22:29 - Jóanis Nielsen

 NM-talvkappingin byrjaði fríggjakvøldið í Reykjavík, telvað vórðu 2 talv fríggjadagin, 2 talv leygardagin og 2 talv í dag.

Besta føroyska úrslitið fekk Luitjen Akselsson Apol, hann telvaði í D-bólkinum og fekk 4½ stig, bert ½ stig aftanfyri svenskaran Adrian Soderstrøm, ser flott úrslit. Seinasta talvið hjá Luitjen var í dag ímóti finnanum Anton Sinitsyn, teir telvaðu javnt.

Endalig støða eftir 6 umfør - A-bólkurin

Rk.BNr. NavnLandEloStig TB1  TB2  TB3  TB4 nwwew-weKrtg+/-
13
FMThorgeirsson Jon KristinnISL23065,018,018,014,000,0653,821,182023,6
24
Kristensen Bjarke HautopDEN22124,518,020,014,000,064,53,540,962019,2
36
WFMNazarova AnastasiaFIN21764,019,021,011,500,0643,310,694027,6
42
FMHeimisson Hilmir FreyrISL23943,519,021,510,750,063,54,47-0,9720-19,4
51
FMKeinanen ToivoFIN24033,518,020,09,500,063,54,64-1,1410-11,4
65
CMCrevatin LeoSWE21903,517,017,08,750,063,53,74-0,2440-9,6
78
Mejlvang MagnusDEN18803,012,512,54,500,0632,940,06201,2
87
Fossan AndreasNOR20252,518,520,56,750,062,52,090,41208,2
911
Skaale JanusFAI17652,516,016,03,750,062,51,371,134045,2
1012
Finnsson Eli W.FAI16592,017,017,03,000,0620,991,012020,2
1110
Nass SaraNOR18152,014,514,52,000,0622,43-0,4320-8,6
129
Danielsson AlbinSWE18640,016,018,00,000,0602,66-2,6620-53,2


Endalig støða eftir 6 umfør - B-bólkurin

Rk.BNr. NavnLandEloStig TB1  TB2  TB3  TB4 nwwew-weKrtg+/-
16
Briem StephanISL19874,518,519,514,250,064,51,732,7740110,8
23
FMStefansson Vignir VatnarISL22634,517,018,512,000,064,54,51-0,0110-0,1
32
Sorensen HampusSWE22894,019,021,513,500,0643,870,13405,2
41
FMTryggestad Andreas GarbergNOR23513,518,019,09,750,063,54,64-1,1420-22,8
55
CMCarlsson LudvigSWE22173,517,519,09,500,063,53,79-0,2940-11,6
64
Sjoberg IsakNOR22503,020,022,510,000,0633,58-0,5840-23,2
77
AFMHolm FilipDEN19603,015,517,07,000,0633,25-0,2540-10,0
810
Fjallheim Leif ReinertFAI17122,515,516,55,500,062,52,080,424016,8
98
Frambol Christian EmilDEN18642,513,514,54,000,062,53,41-0,9140-36,4
1011
Tummasarson Flovin M.FAI15512,513,014,04,500,062,51,261,244049,6
119
Norlamo SarabellaFIN18411,516,017,02,500,061,52,67-1,1740-46,8
1212
Multanen JimiFIN15441,015,517,02,500,0611,21-0,2140-8,4


Endalig støða eftir 6 umfør - C-bólkurin

Rk.BNr. NavnLandEloStig TB1  TB2  TB3  TB4 nwwew-weKrtg+/-
11
Vitenberg Noam AvivNOR21804,518,020,014,250,064,54,54-0,0440-1,6
24
Wartiovaara OliverFIN20214,517,519,013,250,064,53,401,104044,0
32
Liu CasperDEN21264,018,019,511,500,0644,09-0,0940-3,6
43
Fuglestein SanderNOR20243,518,019,58,500,063,53,420,08403,2
55
Aalto PatrikFIN19853,517,019,010,750,063,53,56-0,0640-2,4
67
Mitra AkashSWE19163,514,516,08,250,063,53,470,03401,2
76
Davidsson Oskar VikingurISL19412,516,018,07,000,062,53,50-1,0040-40,0
89
Ehrenreich SimonDEN17562,515,017,05,500,062,52,110,394015,6
911
Luu RobertISL16872,017,019,05,000,0621,570,434017,2
108
Szczepanowski TomaszPOL18822,014,015,53,750,0623,66-1,6640-66,4
1112
Fjallheim Benjamin ReinertFAI14652,012,514,03,750,0620,761,244049,6
1210
Nielsen Jon I HorniFAI17561,517,519,54,500,061,51,92-0,4240-16,8


Endalig støða eftir 6 umfør - D-bólkurin

Rk.BNr. NavnLandEloStig TB1  TB2  TB3  TB4 nwwew-weKrtg+/-
11
Soderstrom AdrianSWE21385,019,021,517,500,0654,740,264010,4
26
Apol Luitjen AkselssonFAI18544,518,519,012,500,064,53,191,314052,4
34
Dale Gunnar BrandshaugNOR18894,018,521,011,500,0643,140,864034,4
43
Shehzad ShazilNOR19594,016,518,011,250,0644,15-0,1540-6,0
52
Falkevall AxelSWE20703,517,519,08,500,063,54,66-1,1640-46,4
610
Sinitsyn AntonFIN16213,019,020,57,500,0631,661,344053,6
75
Briem BenediktISL18683,012,012,55,000,0634,09-1,0940-43,6
87
AIMMoller Albert MechlenburgDEN18452,520,521,05,500,062,52,81-0,3140-12,4
98
Gudmundsson Gunnar ErikISL16932,516,517,04,000,062,52,230,274010,8
109
Iskos LukasDEN16782,014,014,53,250,0623,15-1,1540-46,0
1111
Sokka ValtteriFIN14751,515,516,01,500,061,51,70-0,2040-8,0
1212
Petersen EliasFAI10050,514,516,01,500,060,50,480,02400,8

Endalig støða eftir 6 umfør - E-bólkurin

Rk.BNr. NavnLandEloStig TB1  TB2  TB3  TB4 nwwew-weKrtg+/-
11
Kvaloy Aksel BuNOR20665,518,020,518,750,065,55,430,07402,8
25
Koota IlkkaFIN15145,019,522,016,500,0541,572,434097,2
34
Jaakkola NiklasFIN16354,019,020,09,500,0532,730,274010,8
42
Medhus Vitus BondoDEN17883,521,022,510,750,052,53,31-0,8140-32,4
58
Knudsen Philip UhreDEN13943,515,016,06,250,0421,340,664026,4
63
Olsen William AlexanderNOR16463,018,019,55,500,0522,77-0,7740-30,8
77
Sakic MatijaSWE14212,517,018,04,500,0300,85-0,8540-34,0
89
Moller TomasISL12262,516,518,04,750,040,50,490,01400,4
911
Oskar WallisSWE02,515,016,04,250,051,5
106
Smarason Kristjan IngiISL14221,513,014,02,250,030,51,51-1,0140-40,4
1112
Samuelsen BrestirFAI01,513,014,02,000,051
1210
Davidsen RokurFAI01,014,015,52,000,040,5