NM 2017 Open - støðan eftir trý umfør

ítróttur28-06-2017 - 11:32 - Jóanis Nielsen

 Tað hevur gingist hampuligt hjá Helga Dam Ziska og Rógva Egilstoft Nielsen í NM- Open:

Helgi hevur 2½ stig eftir trý umfør og Rógvi hevur 2 stig eisini eftir trý umfør

Sí støðurnar og paringina til 4. umfar niðanfyri.


NM 2017 Open     Download as PDF

NAMNKLUBBRANKING 1/6SP+=-POÄNGKV.P
1GM Johann HjartarsonIceland254133003.04.00
2Stefan SchneiderLimhamns SK236033003.04.00
3GM Allan Stig RasmussenDenmark254033003.04.00
4GM Nils GrandeliusEksjö SK265533003.04.00
5IM Gudmundur KjartanssonIceland246433003.03.50
6IM Linus JohanssonLimhamns SK244832102.53.50
7GM Helgi Dam ZiskaFaroe Islands254432102.53.50
8IM Mads HansenDenmark241432102.53.50
9IM Jonathan WesterbergSK Team Viking246832102.53.50
10GM Axel SmithLunds ASK250532102.53.00
11GM Erik BlomqvistSK Rockaden, Sthlm255432102.53.00
12IM Jesper Sondergaard ThyboDenmark246532102.53.00
13FM Rogvi Egilstoft NielsenFaroe Islands235332012.05.00
14Christopher KrantzJönköpings SS220032012.05.00
15Kim NygrenBurgsvik Alva SK218432012.05.00
16Jan-Olov LindErvalla SS222232012.04.50
17FM Toivo KeinänenFinland228731202.04.50
18Thomas JohanssonUpsala ASS220532012.04.00
19Tomas ForsSödraSASS215732012.04.00
20Mikael ArovénSK Kamraterna211432012.04.00
21FM Tom RydströmVäxjö SK231332012.04.00
22FM Theodor KenneskogSK Rockaden, Sthlm231832012.04.00
23Henrik Malm LindbergUpsala ASS221431202.04.00
24GM Stellan BrynellLimhamns SK243431202.04.00
25Isak StormeSS Manhem212932012.03.50
26Nedzad NeretljakVäxjö SK208332012.03.50
27FM Tobias Valentin RostgaardDenmark232732012.03.00
28CM Carl Fredrik JohanssonUpsala ASS217332012.03.00
29Mattis Olofsson-DolkVäxjö SK220332012.03.00
30FM Martin LokanderStockholms SS232932012.03.00
31Alfons EmmothVästerås SK205332012.02.50
32FM Drazen DragicevicLunds ASK230631111.55.00
33FM Kaan KücüksariLunds ASK229931111.55.00
34Jung Min SeoSS 4 Springare227631111.55.00
35Per VernerssonEksjö SK229031111.55.00
36FM Milton PantzarSK Team Viking231331111.54.50
37Baldur Teodor PeterssonSK Team Viking208631111.54.50
38Anders PetterssonSS Manhem205731111.54.50
39GM Thomas ErnstFarsta SK238131111.54.00
40Anders WengholmAlingsås SS220931111.54.00
41Max WahlundLinköpings ASS214231111.54.00
42IM Philip LindgrenLimhamns SK242031111.54.00
43Ludvig CarlssonVästerås SK208831111.54.00
44Peter HalvarssonLinköpings ASS188931111.53.00
45Josef AskPyramidens SK212031021.05.50
46Erik AlquistSödraSASS204031021.05.00
47Rasmus ThogersenDenmark222231021.05.00
48FM Felix TuomainenSK Rockaden, Sthlm229431021.05.00
49Svein RishovdNorway209231021.04.50
50Erik ThörnbladUpsala ASS210731021.04.50
51Vitus BuchertUppsala SSS197031021.04.00
52Per GreenÖrgryte SK196531021.04.00
53Ulf KarlssonLimhamns SK202731021.04.00
54Majed Fakhr EldinHelsingborgs ASK145031021.04.00
55Hani IslambouliEngelholms SK031021.04.00
56Mattias NilssonIngelstad-Uråsa SK194731021.03.50
57Hans RånbyWasa SK187331021.03.50
58Leo CrevatinSK Rockaden, Sthlm204431021.03.50
59Joel SjöstrandTrojanska Hästen189031021.03.50
60Per ErikssonSS Kalmarunionen189131021.03.00
61Mikael HelinStockholms SS186131021.03.00
62Håkan KnutssonUddebo SK188031021.03.00
63Robert JohanssonLjungby SK139731021.03.00
64Juan-Pablo FernandezUpsala ASS204530120.54.00
65Flemming SkjoldagerDenmark190630120.53.50
66Bengt SvenssonRonneby SK178430120.53.50
67Apichai SukhayanuditVäxjö SK181930120.52.50
68Johan NebrinKristallens SK183430030.03.50
69Kjell StolpeUddevalla SS162230030.03.00
70Björn KnöppelWasa SK180530030.03.00
71Svante NorlanderLundby SS157630030.03.00
72Per LindvallWasa SK172130030.03.00
73Björn OttossonVäxjö SK176130030.02.50
 
detaljerad tabell
 

Rond 1Rond 2Rond 3Rond 4


BordVITELOSVARTELORESULTAT
1GMAllan Stig Rasmussen2540-GMNils Grandelius2655
2GMJohann Hjartarson2541-IMGudmundur Kjartansson2464
3GMErik Blomqvist2554-Stefan Schneider2360
4IMJesper Sondergaard Thybo2465-GMHelgi Dam Ziska2544
5GMAxel Smith2505-IMMads Hansen2414
6IMLinus Johansson2448-IMJonathan Westerberg2468
7Thomas Johansson2205-GMStellan Brynell2434
8FMRogvi Egilstoft Nielsen2353-Christopher Krantz2200
9Kim Nygren2184-FMMartin Lokander2329
10FMTobias Valentin Rostgaard2327-Mattis Olofsson-Dolk2203
11CMCarl Fredrik Johansson2173-FMTheodor Kenneskog2318
12Tomas Fors2157-FMTom Rydström2313
13FMToivo Keinänen2287-Mikael Arovén2114
14Jan-Olov Lind2222-Nedzad Neretljak2083
15Henrik Malm Lindberg2214-Alfons Emmoth2053
16Isak Storme2129-FMKaan Kücüksari2299
17Anders Wengholm2209-IMPhilip Lindgren2420
18GMThomas Ernst2381-Max Wahlund2142
19FMMilton Pantzar2313-Ludvig Carlsson2088
20FMDrazen Dragicevic2306-Baldur Teodor Petersson2086
21Anders Pettersson2057-Per Vernersson2290
22Peter Halvarsson1889-Jung Min Seo2276
23FMFelix Tuomainen2294-Per Green1965
24Rasmus Thogersen2222-Joel Sjöstrand1890
25Mattias Nilsson1947-Josef Ask2120
26Robert Johansson1397-Erik Thörnblad2107
27Svein Rishovd2092-Håkan Knutsson1880
28Per Eriksson1891-Leo Crevatin2044
29Erik Alquist2040-Hans Rånby1873
30Hani Islambouli-Ulf Karlsson2027
31Vitus Buchert1970-Majed Fakhr Eldin1450
32Juan-Pablo Fernandez2045-Mikael Helin1861
33Apichai Sukhayanudit1819-Bengt Svensson1784
34Johan Nebrin1834-Flemming Skjoldager1906
35Björn Knöppel1805-Per Lindvall1721
36Björn Ottosson1761-Kjell Stolpe1622