ST-Open 2013 - myndir

ítróttur09-11-2013 - 20:20 - Jóanis Nielsen

 Um 14-tíðina seinnapartin byrjaði 3. umfar av talvkappingini ST-Open 2013.

Niðanfyri síggjast úrslitini av 1. og 2. umfari - 3. umfar verður lagt her í kvøld.

Paringar/Úrslit

1. Umfar tann 2013/11/08 kl. 18:00

Bo.Nr.NavnRtgStigÚrslitStigNavnRtgNr.
11Nielsen Rógvi Egilstoft223501 - 00Larsen Finn W.14148
29Finnsson Eli W.139900 - 10Nielsen Høgni Egilstoft21192
33Nielsen Torkil210801 - 00Joensen Hans Dánial131910
411Weihe Ragnar116300 - 10Jacobsen Heiðrikur T.18254
55Joensen Ingi Wiberg156801 - 00Nielsen Jón Í Horni110312
613Jacobsen Teitur000 - 10Petersen Hjalti15386
77Jacobsen Rúni T.149401 - 00Nielsen Suni í Horni014

Paringar/Úrslit

2. Umfar tann 2013/11/09 kl. 10:00

Bo.Nr.NavnRtgStigÚrslitStigNavnRtgNr.
14Jacobsen Heiðrikur T.182510 - 11Nielsen Rógvi Egilstoft22351
22Nielsen Høgni Egilstoft211911 - 01Joensen Ingi Wiberg15685
36Petersen Hjalti153810 - 11Nielsen Torkil21083
48Larsen Finn W.141400 - 11Jacobsen Rúni T.14947
512Nielsen Jón Í Horni110300 - 10Finnsson Eli W.13999
610Joensen Hans Dánial131901 - 00Jacobsen Teitur013
714Nielsen Suni í Horni000 - 10Weihe Ragnar116311

Paringar/Úrslit

3. Umfar tann 2013/11/09 kl. 15:00

Bo.Nr.NavnRtgStigÚrslitStigNavnRtgNr.
11Nielsen Rógvi Egilstoft223522Nielsen Torkil21083
27Jacobsen Rúni T.149422Nielsen Høgni Egilstoft21192
39Finnsson Eli W.139911Jacobsen Heiðrikur T.18254
45Joensen Ingi Wiberg156811Joensen Hans Dánial131910
511Weihe Ragnar116311Petersen Hjalti15386
613Jacobsen Teitur000Larsen Finn W.14148
714Nielsen Suni í Horni000Nielsen Jón Í Horni110312

Paringar/Úrslit

3. Umfar tann 2013/11/09 kl. 15:00

Bo.Nr.NavnRtgStigÚrslitStigNavnRtgNr.
11Nielsen Rógvi Egilstoft223520 - 12Nielsen Torkil21083
27Jacobsen Rúni T.149420 - 12Nielsen Høgni Egilstoft21192
39Finnsson Eli W.139910 - 11Jacobsen Heiðrikur T.18254
45Joensen Ingi Wiberg15681½ - ½1Joensen Hans Dánial131910
511Weihe Ragnar116310 - 11Petersen Hjalti15386
613Jacobsen Teitur000 - 10Larsen Finn W.14148
714Nielsen Suni í Horni000 - 10Nielsen Jón Í Horni110312

Støðan eftir umfar 3

Rk.BNr.NavnLandEloEloIEloNStig TB1  TB2  TB3 Rpnwwew-weKrtg+/-
13Nielsen TorkilFAI2108211321083.05.52.05.502500110.320.681510.2
22Nielsen Høgni EgilstoftFAI2119210921193.04.51.54.502406332.750.25153.8
31Nielsen Rógvi EgilstoftFAI2235224322352.06.02.03.001982322.48-0.4815-7.2
44Jacobsen Heiðrikur T.FAI1825190518252.04.01.02.001727211.04-0.0415-0.6
56Petersen HjaltiFAI1538015382.04.01.01.00155010
7Jacobsen Rúni T.FAI1494168814942.04.01.01.001679210.760.24307.2
75Joensen Ingi WibergFAI1568172915681.55.51.51.751510100.09-0.0930-2.7
810Joensen Hans DánialFAI1319013191.54.51.50.75161420.5
99Finnsson Eli W.FAI1399140013991.06.02.01.001581200.16-0.1630-4.8
108Larsen Finn W.FAI1414155414141.04.02.00.001519200.40-0.4030-12.0
11Weihe RagnarFAI1163011631.04.02.00.00135610
1212Nielsen Jón Í HorniFAI1103011031.02.51.00.00125120
1313Jacobsen TeiturFAI0000.04.51.50.0067010
1414Nielsen Suni í HorniFAI0000.04.01.00.0051810