Myndir og úrslit frá GP4

ítróttur26-01-2018 - 08:03 - Jóanis Albert Nielsen

Vikuskiftið 13. og 14. januar varð fjórða grand-prix kappingin í badminton hildin á Giljanesi og í høllini í Kollafirði.

Fyri at kappingin skuldi ganga so smidliga sum møguligt, varð ein roynd at hava ein part av kappingini í Kollafirði eisini.

Heiðursmerkini vórðu deild soleiðis:

U11 A - dreingir

1. Filip Høgnason, KBF

2. Kristoffer Samuelsen, HBF

3. Sjúrður E. H. Eysturoy, HBF og Jógvan Andrias Petersen, ÍF

U11 A - gentur

1. Julianna í Heiðunum, HBF

2. Rebekka Eysturskarð, KBF

3. Eyð L. Debess, HBF og Eva Jacobsen, KBF

U11 B - dreingir

1. Búgvi D. Skála, HBF

2. Tóki Y. Guttesen, HBF

3. Markus Bjarnason, HBF og Leivur Fonn, KBF

U11 B - gentur

1. Eira Á. Petersen, HBF

2. Margretha í Buð, KBF

3. Bjørg Trille Sørensen, HBF og Osla Johannesen, KBF

U11 C - dreingir

1. Kristian Jacobsen, ÍF

2. Símun Sigvardsen, HBF

3. André Johannesen, KBF og Óðin J. Glerfoss, HBF

U11 C - gentur

1. Bjørt Heinesen, HBF

2. Naomi Rajani Færø, HBF

3. Sesilia Svøðstein, KBF og Brynhild S. Birnudóttir, HBF

U11 D - dreingir

1. Fríðrikur Helmsdal, KBF

2. Jafet Rasmussen, HBF

3. Fríði Heinesen, ÍF og Roma Kurt Samson, KBF

U13 A - dreingir

1. Bjarti Samson Vang, HBF

2. Asbjørn Heide Olsen, HBF

3. Aron á Reynatrøð, ÍF og Leivur Joensen, KBF

U13 A - gentur

1. Ranja Joensen, KBF

2. Oddbjørg í Buð Justinussen, KBF

3. Rakul Sørensen, ÍF og Miriam Hávarsá, KBF

U13 B - dreingir

1. Benjamin Óli Højgaard, HBF

2. Andrias P. Dam, HBF

3. Christian B. Petersen, HBF og David Syderbø, HBF

U13 B - dreingir

1. Julia Jacobsen, ÍF

2. Sólja J. Petersen, ÍF

3. Marta Nesá, ÍF

U13 C - dreingir

1. David Sørensen, HBF

2. Jaspur Jacobsen, HBF

3. Óðin á Mýrini, MBF og Dánial F. Joensen, HBF

U13 D - dreingir

1. Zakarias R. Wang, HBF

2. Filip Joensen, KBF

3. Hákun Mikal Nicolajsen, SBF og Jón Rói Johnson, ÍF

U13 D - gentur

1. Elin Hovgaard, MBF

2. Marin av Trøð Lauritsen, MBF

3. Bára W. Olsen, MBF og Rikka A. Joensen, MBF

U15 A - dreingir

1. Dávid L. Debess, HBF

2. Rúni R. Hammer, HBF

3. Magnus í Niðristovu Olsen, HBF og Eli Joensen, KBF

U15 A - gentur

1. Ingibjørg Muller, KBF

2. Mia Thorkildshøj, HBF

3. Sanna Thorkildshøj, HBF og Erla Johannesen, KBF

U15 B - dreingir

1. Pauli Maldrias Joensen, KBF

2. Jónas á Bergi, KBF

3. Petur Martin Bertholdsen, KBF

U15/17 B - gentur

1. Bára Danielsen, HBF

2. Marta Tóradóttir, KBF

3. Anna Klein Olsen, KBF og Anna E. Olsen, HBF

U15 C - dreingir

1. Tóki R. Troest, HBF

2. Rasmus Kirkegaard, KBF

3. Emil Kirkegaard, KBF

U15 C - gentur

1. Yngva Lamhauge, HBF

2. Krista Lydersen, KBF

3. Petra J. Dal-Christiansen, HBF og Rannvør Hjelm, KBF

U15 D - dreingir

1. Ári Isfeld, HBF

2. Ludvík Heðinsson, HBF

3. Árant Mortensen, HBF og Heini Ey. Rubeksen, HBF

U17 A - dreingir

1. Jónas Djurhuus, HBF

2. Ari M. Jacobsen, KBF

3. Árant á Mýrini, MBF og Ari Nandi, HBF

U17 A - gentur

1. Adhya Nandi, HBF

2. Sissal Thomsen, HBF

3. Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF og Lena Maria Joensen, KBF

U17 B - dreingir

1. Regin Gleðisheygg, ÍF

2. Hjalmar Gregersen, ÍF

3. Hannis D. Rasmussen, ÍF

Vaksin A - menn

1. Jónas Djurhuus, HBF

2. Magnus Dal-Christiansen, HBF

3. Árant á Mýrini, MBF og Ari M. Jacobsen, KBF

Vaksin A - kvinnur

1. Gunnva Jacobsen, HBF

2. Lena Maria Joensen, KBF

3. Johanna Osberg Højsted, KBF og Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF

Vaksin B

1. Bjarki Hansen, HBF

2. Bárður Thomassen, MBF

3. Andras Davidsen, MBF og Erik E. Thomsen, HBF

Vaksin C

1. Poul Poulsen, MBF

2. Hans Martin Gaard, HBF