Tíðindaskriv - GP2 í badminton


Vikuskiftið 2. - 3. november var GP-2 í badminton hildin í høllini á Kambsdali.



Leygardagin spældu øll í U11, U13, U17, og tey í U15D, og sunnudagin vóru tað tey vaksnu og hini í U15.





Hesi fóru avstað við heiðursmerkjunum:





U11A - dreingir



Beinir Weihe, HBF - gull
Tóki Næs, KBF - silvur
Mannbjørn Eysturtún, HBF - bronsu
Jónas Festurstein Dam, KBF - bronsu





U11A - gentur



Inga Guðrin Samuelsen, HBF - gull
Naomi Rajani Færø, HBF - silvur
Tóra Erlandsdóttir, HBF - bronsu





U11D - dreingir



Jóhannus Lamhauge, ÍF - gull
Julian G. Hentze, ÍF - silvur
Bragi Lamhauge, HBF - bronsu
Rósing S. Toyt, ÍF - bronsu





U11D - gentur



Petra Johnsdóttir, ÍF - gull
Hansina Eysturtún Mouritsen, HBF - silvur
Paula Jákupsdóttir Høj, KBF - bronsu
Erla Joensen, KBF - bronsu





U13A - dreingir



Kristoffer Samuelsen, HBF - gull
Markus Bjarnason, HBF - silvur
Sjúrður Elias H. Eysturoy, HBF - bronsu
Tóki Y. Guttesen, HBF - bronsu







U13A - gentur



Julianna í Heiðunum, HBF - gull
Eira Á. Petersen, HBF - silvur
Rebekka Eysturskarð, KBF - bronsu
Eyð Lamhauge Debess, HBF - bronsu







U13B - gentur



Elisa Christiansdóttir, HBF - gull
Sesilia Svøðstein, KBF - silvur
Eva Viðstein, KBF - bronsu
Tinna Pauladóttir, HBF - bronsu





U13C - dreingir



Heini S. Guttesen, HBF - gull
Baldur Apol, HBF - silvur
Jafet Rasmussen, HBF - bronsu
Nataniel E. Holm, HBF - bronsu





U13D - dreingir



Fríðrikur J. Helmsdal, KBF - gull
Ørvur Isfeld, HBF - silvur
Pætur R. Hammer, HBF - bronsu
Jógvan Kjølbrø, KBF - bronsu





U13D - gentur



Hansina Nesá, ÍF - gull
Omi Joensen, KBF - silvur
Fríða Lamhauge, ÍF - bronsu
Jórun Joensen, ÍF - bronsu





U15A - dreingir



Aron á Reynatrøð, ÍF - gull
Leivur Joensen, KBF - silvur
Asbjørn Heide Olsen, HBF - bronsu
Dávid F. Berg, HBF - bronsu









U15A - gentur



Ranja Joensen, KBF - gull
Rakul Sørensen, ÍF - silvur
Birita W. Thomassen, HBF - bronsu
Oddbjørg í Buð Justinussen, KBF - bronsu





U15B - dreingir



David Sørensen, HBF - gull



Christian B. Petersen, HBF - silvur



Benjamin Óli Højgaard, HBF - bronsu



Jaspur Jacobsen, HBF - bronsu





U15C - gentur



Rósa Maria Á. Hansen, Nápur - gull
Sára Thomsen, ÍF - silvur
Barba Johannesen, Nápur - bronsu
Silja E. Holm, HBF - bronsu





U15D - dreingir



Róar Halling, HBF - gull
Tóri Barðarson, HBF - silvur
Anfinn R. Weihe, HBF - bronsu
Róar Frederiksen, HBF - bronsu





U15D - gentur



Margreta Hansen, ÍF - gull
Miriam Hansen, ÍF - silvur
Maria Ruttardóttir, ÍF - bronsu





U17A - dreingir



Hans Elttør, KBF - gull
Bjarti Samson Vang, HBF - silvur
Magnus í Niðristovu Olsen, HBF - bronsu





U17A - gentur



Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF - gull
Miriam í Grótinum, HBF - silvur
Mia Thorkildshøj, HBF - bronsu



Sanna Thorkildshøj, HBF - bronsu



Vaksin A - menn



Ari M. Jacobsen, KBF - gull
Ari Nandi, HBF - silvur
Árant á Mýrini, MBF - bronsu
Jónas Djurhuus, HBF - bronsu





Vaksin A - kvinnur



Adhya Nandy, HBF - gull



Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF - silvur



Miriam í Grótinum, HBF - bronsu



Lena Maria Joensen, KBF - bronsu