Seinasta Grand Prix kapping hildin í Havn í vikuskiftinum


Fimta og seinasta Grand-Prix kappingin í badminton varð hildin í vikuskiftinum í badmintonhøllini í Havn og høllini á Hálsi.



Hesi fóru avstað við heiðursmekjunum:





U11 A - dreingir



1. Mannbjørn Eysturtún, HBF



2. Tóki Næs, KBF






U11 A - gentur



1. Naomi Rajani Færø, HBF



2. Inga Guðrin Samuelsen, HBF



3. Rannvá Ryan, KBF






U11 C - dreingir



1. Hanni Bjartur Mørkøre, KBF



2. Jóhannus Lamhauge, ÍF



3. Ingi J. Helmsdal, KBF og Julian G. Hentze, ÍF






U11 C - gentur



1. Paula Jákupsdóttir Høj, KBF



2. Sarita Kvilt, HBF



3. Olivia Jónsdóttir Helmsdal, KBF og Hansina Eysturtún Mouritsen, HBF






U11 D - dreingir



1. Boas á Reynatrøð, ÍF



2. Dánjal Mortensen, HBF



3. Hans Andrias Arge, KBF






U13 A - dreingir



1. Sjúrður Elias Heinason Eysturoy, HBF



2. Kristoffur Samuelsen, HBF



3. Markus Bjarnason, HBF og Filip Høgnason, KBF






U13 A - gentur



1. Julianna í Heiðunum, HBF



2. Eira Ásbjørnsdóttir Petersen, HBF



3. Rebekka Eysturskarð, KBF og Eyð Lamhauge Debes, HBF




U13 B - dreingir



1. Heini Sólheim Guttesen, HBF



2. Rókur Wenningsted Ólason, HBF



3. Atli Mortensen, HBF og Jafet Rasmussen, HBF






U13 B - gentur



1. Sesilia Svøðstein, KBF



2. Jórun Vang, HBF



3. Adonia Johannesen, HBF






U13 C - dreingir



1. Fríðrikur J. Helmsdal, KBF



2. Jógvan Kjølbro, KBF



3. Boas Fonnsdal, HBF og Sjúrður Tórgarð Waagstein, HBF






U13 D - dreingir



1. Regin Dam, HBF



2. Dánial Davidsen, HBF






U15 A - dreingir



1. Leivur Joensen, HBF



2. Aron á Reynatrøð, ÍF



3. Asbjørn Heide Olsen, HBF og Dávid Flagstad Berg, HBF






U15 A - gentur



1. Ranja Joensen, KBF



2. Oddbjørg í Buð Justinussen, KBF



3. Miriam Hávarsá, KBF og Birita Weihe Thomassen, HBF






U15 B - dreingir



1. Leiki Dal-Christiansen, HBF



2. David Syderbø, HBF



3. Bjarni Horn Olsen, HBF og Jaspur Jacobsen, HBF






U15 C - dreingir



1. Rúni Samson Vang, HBF



2. Rógvi Bertholdsen, KBF



3. Fríði Hansen, ÍF og Martin Næss, HBF






U15 D - dreingir



1. Róar Frederiksen, HBF



2. Akira Cedric Antonio, ÍF



3. Teitur Sondum, HBF






U15 D - gentur



1. Silja Ennistein Holm, HBF



2. Sára Yhomsen, ÍF






U17 A - dreingir



1. Hans Elttør, KBF



2. Bjarti Samson Vang, HBF



3. Tóki Rubeksen Troest, HBF og Ári Isfeld, HBF






U17 A - gentur



1. Miriam í Grótinum, HBF



2. Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF



3. Mia Thorkildshøj, HBF og Sanna Thorkildshøj, HBF






U17 C - dreingir



1. Heini Eysturtún Rubeksen, HBF



2. Emil Kirkegaard, KBF



3. Petur Thorkildshøj Sigvardsen, HBF






Vaksin A - menn



1. Fai Yin Wong, HBF



2. Árant á Mýrini, MBF



3. Magnus Dal-Christiansen, HBF og Ari M. Jacobsen, KBF






Vaksin A - kvinnur



1. Miriam í Grótinum, HBF



2. Lena Maria Joensen, KBF



3. Oddbjørg í Buð Justinussen, KBF og Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF






Vaksin B



1. Bjarti Samson Vang, HBF



2. Sigurð Jacobsen, KBF



3. Pauli Hansen, HBF og Poul Poulsen, MBF





Hesi vunnu Grand-Prix kappingina:






U11 - dreingir



1. Beinir Weihe, HBF



2. Tóki Næs, KBF



3. Jónas Festurstein Dam, KBF og Mannbjørn Eysturtún, HBF






U11 - gentur



1. Inga Guðrin Samuelsen, HBF



2. Naomi Rajani Færø, HBF



3. Tóra Erlandsdóttir, HBF






U13 - dreingir



1. Sjúrður Elias Heinason Eysturoy, HBF



2. Kristoffur Samuelsen, HBF



3. Markus Bjarnason, HBF






U13 - gentur



1. Julianna í Heiðunum, HBF



2. Eira Á. Petersen, HBF



3. Eyð Lamhauge Debess, HBF






U15 - dreingir



1. Leivur Joensen, KBF



2. Aron á Reynatrøð, ÍF



3. Asbjørn Heide Olsen, HBF






U15 - gentur



1. Ranja Joensen, KBF



2. Rakul Sørensen, ÍF



3. Oddbjørg í Buð Justinussen, KBF






U17 - dreingir



1. Hans Elttør, KBF



2. Bjarti Samson Vang, HBF



3. Magnus í Niðristovu Olsen, HBF






U17 - gentur



1. Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF



2. Miriam í Grótinum, HBF



3. Mia Thorkildshøj, HBF






Vaksin - menn



1. Fai Yin Wong, HBF



2. Ari M. Jacobsen, KBF



3. Árant á Mýrini, MBF






Vaksin - kvinnur



1. Adhya Nandy, HBF



2. Lena Maria Joensen, KBF



3. Miriam í Grótinum, HBF