Fleiri útróðrarbátar vóru úti í nátt

vinna20-11-2017 - 13:07 - Jóanis Nielsen

 Fleiri útróðrarbátar vóru úti í nátt, teir høvdu úr 1.700 uppí góð 6.000 pund.

Trýst á bátarnar her niðanfyri fyri at síggja avreiðingarseðlarnar.

Skip á søluni 2017-11-20 Kl. 10.00.00

Bátur/skip(Boat)

Avr. havn

VBAvr. dagur

Kg

Kr/Kg

Kr íalt


GORDRÚGVIN - ( FD 359 )EIÐIS HAVN20-11-201720-11-2017

2.350

15,97

37.530,00

FALKURIN - ( FD 660 )TOFTA HAVN20-11-201720-11-2017

3.043

15,56

47.334,00

MARIANNA - ( FD 322 )TOFTA HAVN19-11-201719-11-2017

1.146

14,59

16.715,00

GUSTI - ( FD 60 )LEIRVÍKAR HAVN20-11-201720-11-2017

1.035

16,25

16.815,00

BJØRGVIN - ( KG 503 )NFCS-KLAKSVíKAR HAVN20-11-201720-11-2017

887

15,64

13.876,00

KALLANES - ( KG 589 )NFCS-KLAKSVíKAR HAVN20-11-201720-11-2017

1.625

15,67

25.470,00

LÍÐHAMAR - ( KG 602 )NFCS-KLAKSVíKAR HAVN20-11-201720-11-2017

2.450

16,32

39.995,00

NORÐSØKI - ( KG 538 )NFCS-KLAKSVíKAR HAVN20-11-201720-11-2017

1.700

15,82

26.895,00

BRAGD - ( KG 642 )NFCS-KLAKSVíKAR HAVN20-11-201720-11-2017

2.995

15,37

46.020,00


Í alt fyri hesa sølu17.23115,71

270.650,00



 

 

Fiskur á søluni 2017-11-20 Kl. 10.00.00 

Fiskaslag - (Species)

Kg

Kr/Kg

Kr íalt


Toskur - (Cod)6.97317,08119.101,00
Hýsa - (Haddock)9.59714,95143.465,00
Hvítingur - (Whiting)3036,742.041,00
Upsi - (Saithe)10,000,00
Brosma - (Tusk)200,000,00
Longa - (Ling)23016,503.796,00
Havtaska - (Monkfish)10721,002.247,00

Í alt fyri hesa sølu17.23115,71270.650,00