Fair-play listin í Okkara-deildini

ítróttur01-05-2019 - 08:10 - Ásbjørn N. Nattestad

Soleiðis verða stigini givin. 1 stig fyri áváring, 3 stig fyri útvísing og 5 stig fyri reytt kort.

Yvirlit yvir liðini:
 ÁVARINGARÚTVÍSINGARREYÐ KORTSTIG
H7165931349
NEISTIN65861328
VÍF5373 272
TEAM KLAKSVÍK44641241
STÍF48522214
KYNDIL46512209
KÍF50431184
 3714628 
Yvirlit yvir spælarnar:
NavnEftirnavnLiðÁÚRÍ alt
JónMüllerVÍF1120071
RasmusSøbyNeistin1017166
SigmundurDahlH711616064
PæturMikkjalssonNeistin1116059
BrandurHalgirssonH711215057
AtliLamhauge HammerKÍF1413053
RógviDal-ChristiansenKyndil914051
PeterKroghH71913048
NiklasHanusarsonH71513044
Jens Pauli MartinMohrTeam Klaksvík312144
PæturÓlavsson BarclayStÍF911042
Hørdur FannarSigthórssonTeam Klaksvík911042
RúniJoensenVÍF811041
IvanMrdaloStÍF810038
Sámalá Tjaldrafløtti OlsenTeam Klaksvík109037
NiklasReginssonKÍF89035
TróndurJónsson KragesteenNeistin147035
Tummas PauliHanusarsonKyndil77133
BjartiHansenVÍF69033
Hans KáriHansenH7138027
ChristofferMadsenTeam Klaksvík96027
BorkoCuparaKÍF57026
TorkilMørk HentzeNeistin57026
PæturJohansenStÍF36126
BartalKlein OlsenKyndil76025
LeivurMortensenH7156023
TróndurMikkelsenNeistin75022
Karl MartinOlsenNeistin17022
HallurArasonVÍF17022
VilhelmVilhelmsenTeam Klaksvík36021
HøgniZachariassenNeistin55020
AndriasEriksenVÍF55020
SjúrðurOlsenVÍF55020
JulianJónsson KragesteenNeistin16019
TeisHorn RasmussenNeistin06018
FilipJojicVÍF25017
JanusJakobsenKÍF/Kyndil15016
RuneOlsenNeistin44016
Jóannes A.PrestáStÍF44016
VilhelmPoulsenH7134015
VilhelmMagnussenKÍF34015
BeinirJohannesenTeam Klaksvík34015
DánjalKjærboTeam Klaksvík34015
RúniVest HøjgaardH7153014
DavidEdvardsenKyndil53014
RaniAgnarsson HøjgaardStÍF53014
MariusJoensenStÍF53014
DávidLoritz DanielsenStÍF53014
Johaní GarðastovuVÍF24014
MagnusMüllerVÍF24014
JulianOlsenVÍF24014
RókurAkralíðKyndil43013
Hans EliSigurbjørnssonKÍF62012
TeiturVirgarsson NilssenStÍF62012
JónsveinDulavíkNeistin23011
BonkurH7142010
HøgniKlein OlsenKyndil13010
RóiLamhaugeKyndil13010
HjaltiMohr JacobsenKyndil13010
HerbjørnLavaNeistin13010
MartinDanielsenStÍF13010
JógvanGregersen JoensenStÍF13010
BonkurKÍF6109
Petur MartinEliasenTeam Klaksvík3209
Jan EliRagnarssonTeam Klaksvík0309
SigmundurNolsøeH710118
ÁsiDamKÍF2208
TeiturJoensenKÍF5108
Ólavurav Fløtum MittúnKyndil2208
JóniGuttesen ViderøKyndil2208
PæturThomsenH711207
HeiniEdvarssonKyndil1207
BergurÁkasonH710206
AndriasFríðuson GaardH710206
BoasHeinesenH710206
MagnusKárason DurhuusKyndil0206
TróndurWardumKyndil3106
BonkurNeistin3106
EinarDamTeam Klaksvík0206
FinnurHanssonTeam Klaksvík0206
HjaltiHammer MatrasKÍF0015
TórðurSkorðheim GuttesenKyndil0015
DjóniGaard JoensenH711104
Johní InnistovuKyndil1104
BirgirPoulsenTeam Klaksvík1104
Hans Peturá MýruniH710103
ÁriEgason DamH710103
Tummas JákupSørensenH710103
Poul FinnurEgholmKÍF0103
ÁsmundurLanggaardKÍF0103
DánjalRagnarssonNeistin0103
JónasWardum RasmussenNeistin0103
HendrikkurDavidsenStÍF0103
DjóniJansson PetersenStÍF0103
Karl MartinJohansenStÍF0103
TummasThomsen SimonsenStÍF0103
AndriasEllingsgaardTeam Klaksvík0103
JóhannusMcGavin HaraldsenVÍF0103
BonkurKyndil2002
TeiturMagnussonNeistin2002
BonkurVÍF2002
RúniJoensenKÍF1001
Bjarnií SelvindiStÍF1001