4 av størru útróðrarbátunum selja á Fiskamarknaðinum

vinna20-03-2018 - 10:05 - Jóanis Nielsen

4 av størru útróðrarbátunum selja á Fiskamarknaðinum.

Trýst á bátarnar fyri at síggja avreiðingarseðlarnar. 

kip á søluni 20-03-2018 Kl. 10:00

Bátur/skip(Boat)

Avr. havn

VBAvr. dagur

Kg

Kr/Kg

Kr íalt


LÍÐHAMAR - ( KG 602 )NFCS-KLAKSVíKAR HAVN19-03-201819-03-2018

2.410

12,75

30.730,00

GORDRÚGVIN - ( FD 359 )EIÐIS HAVN19-03-201819-03-2018

1.920

13,93

26.745,00

STAKKAVÍK - ( KG 748 )NFCS-KLAKSVíKAR HAVN19-03-201819-03-2018

1.320

15,06

19.875,00

BARANDA - ( KG 201 )NFCS-KLAKSVíKAR HAVN19-03-201819-03-2018

1.240

15,10

18.730,00


Í alt fyri hesa sølu6.89013,94

96.080,00



 

 

Fiskur á søluni 19-03-2018 Kl. 10:00 

Fiskaslag - (Species)

Kg

Kr/Kg

Kr íalt


Toskur - (Cod)3.13518,0156.455,00
Hýsa - (Haddock)2.80012,1834.100,00
Upsi - (Saithe)6006,583.950,00
Longa - (Ling)3016,50495,00
Steinbítur - (Catfish)100,000,00
Reyðsprøka - (Plaice)100,000,00
Annar ráfiskur - (Other)3053,541.080,00

Í alt fyri hesa sølu6.89013,9496.080,00